Щотижнева загальнолікарняна оперативна нарада медичного колективу

20.12.2018 року Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова на черговій щотижневій загально лікарняній оперативній нараді медичного колективу були обговорені питання:
1. Про рішення 7-ої сесії Вінницької обласної Ради від 04.12 2018 року №708 «Про реорганізацію шляхом перетворення ВОКЛ ім. М.І.Пирогова у КНП «ВОКЛ ім. М.І,Пирогова Вінницької обласної Ради».
2. Уряд Постановою від 18.12.2018р. затвердив тарифи НСЗУ на оплату послуг ПСМД на 2019 рік. з коефіцієнтами за додаткові Декларації по віковим категоріям. Базовий тариф залишився незмінним – 370грн. але введені корегувальні коефіцієнти.
3. Про першу оцінку впровадження пілотного проекту з реформування у 4-х НДІ Академії наук України висловився в ексклюзивному інтерв’ю заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк. Як спрацювали НДІ: не було повноцінного запуску реформи; без погодження тарифів з НСЗУ; не була впроваджена електрона система обліку; замовник і постачальник послуг не можуть бути однією особою; не було даних про реальні обсяги наданих послуг та їхню вартість; послуги, які надавали інститути НАМНУ, були не ексклюзивними. Запропоновано переглянути тарифи в бік уніфікації. Послуги для вторинного і третинного рівня будуть оформлені і затверджені у квітні 2019 року. Головними платними послугами будуть послуги, які надають ЛПЗ без направлення.
4. Про підготовку та проведення 21.12.2018 року аудиту лікарні на відповідність вимогам ДСТУ ІSO 9001.