Щотижнева загальнолікарняна оперативна нарада медичного колективу

21.02.2019р.у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова відбулась чергова щотижнева загальнолікарняна оперативна нарада медичного колективу, де були обговорені питання:

Про постанову КМУ від 05.12.2018р. №1022 «Про затвердження Державної стратегії реалізації державної політики забезпечення населення лікарськими засобами на період до 2025 року»: доступність, належне фінансування системи забезпечення, удосконалення системи постачання, раціональне використання, стимулювання розробки та дослідження. Реалізація Державної стратегії передбачається протягом 2018-2025 років на довгострокову перспективу.

Про роботу експертів Програми «Підтримка реформи охорони здоров’я (Проект USAID). Для вторинного рівня надання медичної допомоги з листопада 2018р. по січень 2019р., пройшли семінари у 9-ти областях, на яких була презентована Методологія визначення багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування. Обрано 44 індикатори за 4-рьома групами критеріїв. Критерії: покриття потреб населення, відповідність бази і обладнання, функціональні потужності, невідкладність надання медичних послуг.

У державний Класифікатор професій введено нову спеціальність «Трансплант-координатор». Функції: перевіряти та отримувати згоди на донорство; вчасно та систематично оновлювати інформацію у єдиній державній системі трансплантації; організовуватимуть оперативне та безпечне транспортування органів.