Щотижнева загальнолікарняна оперативна нарада медичного колективу

01.08.2019 р. Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова відбулась чергова щотижнева загальнолікарняна оперативна нарада медичного колективу, де були обговорені питання:

Колектив прослухав інформацію заступника головного лікаря з організації хірургічної допомоги Хребтія Я.В. «Підсумки роботи хірургічної служби за І півріччя 2019 року». Пріоритети розвитку служби: впровадження сучасних методик лікування, використання мініінвазивних технологій надання медичної допомоги, яка відповідає третинному рівню. Вдвічі збільшилась кількість ендоваскулярних втручань, а саме балонна дилятація, ротаційна тромбектомія, імплантація стент-графтів. Відбулись значні здобутки по кардіохірургії: збільшилась кількість проведених кардіографічних обстежень та стентувань коронарних артерій, проведено аорто-коронарне шунтування на працюючому серці, протезування клапанів серця з АКШ та інші.

Про зміни у фінансовому забезпеченні, які відбуваються в Полтавській обласній лікарні: фінансування за рахунок глобального бюджету (щомісячна гарантована фіксована сума, яка складає 60% від загального бюджету) та 40% це кошти, що формуються по іншому принципу – в залежності від кількості і характеристики випадків госпіталізації (пролікований хворий) на підставі звітності за кожен випадок по діагностично-спорідненим групам.

Про інтерв’ю газеті «Ваше здоров’я» радника Президента України Б.М.Радуцького «Бачення і стратегія розвитку охорони здоров’я в Україні. Пріоритети».