Стрельцова Олена Олексіївна

Стрельцова Олена Олексіївна
Посада: 
лікар акушер-гінеколог

Лікар акушер – гінеколог вищої категорії кабінету гінекологічної патології періоду репродукції

Кабінет гінекологічної патології репродуктивного віку, турбується про здоров’я жінок та спеціалізується у таких напрямках:

1. Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів. Одним із пріоритетних напрямків являється діагностика і лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом, що можуть викликати доброякісне захворювання шийки матки:
- запальні (цервіцит, ендоцервіцит, ерозії)
- незапальні (кольпіти, ендометріоз, лейкоплакія, розриви шейки матки)
- передракові захворювання (дисплазія)
При підозрі на ЗПСШ проводиться кольпоскопічний метод дослідження, який дозволяє провести огляд вагінальної частини шийки матки, стінок вагіни та вульви.
Проводимо додатковий огляд з використанням методу ПЦР і посів з визначенням чутливості мікробів до антибактеріальних препаратів.
Своєчасне обстеження дозволяє практично затримати розвиток тяжких запущених форм захворювань, і зберегти здоров’я та життя жінки.

2. При підозрі на патологічні процеси в ендометрії, і на злоякісний процес в ендометрії, проводиться діагностична операція - взяття аспірата із порожнини матки (МВА), матеріали направляються на генетичне обстеження.

3. Діагностика і лікування всіх гормональних порушень

4. Індивідуальний підбір методів контрацепції.

5. Діагностика всіх форм безпліддя.

Наші пацієнтки мають можливість за один візит зробити всі лабораторні дослідження, пройти УЗД, консультацію генетика і всіх суміжних спеціалістів.

В складних випадках і при важких станах пацієнтки. створюється консиліум спеціалістів для розробки індивідуального ефективного плану лікування.

Уважне відношення, індивідуальний підхід, точна діагностика, правильне та ефективне лікування. Саме ці фактори покладені в основу взаєморозуміння з нашими пацієнтками.