Чепляка Валентина Степанівна

Чепляка Валентина Степанівна
Посада: 
лікар акушер-гінеколог

Лікар акушер-гінеколог першої категорії кабінету акушерського прийому та пренатальної патології

Метою діяльності кабінету є надання спеціалізованої допомоги вагітним Вінницької області, в тому числі лікувально-діагностичної, консультативної і профілактичної, а також впровадження нових методів профілактики, формування у населення здорового способу життя, проведення аналізу захворювань, введення заходів щодо зниження захворювань на акушерсько-гінекологічну патологію.

Консультування вагітних жінок та сімейних пар, які очікують народження дитини;

Основними принципами роботи кабінету є індивідуальний підхід до кожної вагітної, уважне ставлення до її проблеми та бажання допомогти у її вирішенні.

В нашому кабінеті здійснюється консультація вагітних у будь-якому терміні.

На прийомі Ви будете докладно інфнормовані про те, що можна і чого неможна при вагітності, Вам дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Програма спостереження за вагітною розроблена відповідно до стандартів провідних медичних установ світу і з урахуванням вимог МОЗ України (Наказ № 417 від 15.07.2011 року. Дослідження та консультації, надають об'єктивну інформацію про стан здоров'я жінки і майбутньої дитини, необхідну для оцінки правильності протікання вагітності .

Зробіть своє спілкування із лікарем невимушеним, простим і зрозумілим для себе. Ми допоможемо вирішити ваші проблеми, а можливо і попередити в майбутньому. В цьому і полягає основний принцип медицини «краще попередити, ніж лікувати»