Сателітне відділення амбулаторного гемодіалізу (Немирів)

У відділенні проводиться лікування методом амбулаторного хронічного гемодіалізу хворих з віддалених районів Вінницької області, що дозволяє їм значно скоротити час на дорогу від дому до діалізного центру та назад.

Відділення працює в 3 зміни, розраховано на на 6 діалізних місць, надає життєво необхідне лікування 34 хворим.

Основним показником роботи діалізних відділень є тривалість життя хворих.

У Вінницькій області понад 50% хворих живуть більше 5 років, а 13 пацієнтів - більше 15 років. І не просто живуть, а виховують дітей, працюють, ведуть досить активний спосіб життя.

За даними Національного реєстру сумарна рейтингова оцінка спеціалізованої медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Вінницькій області протягом багатьох років тримається в першій п’ятірці по Україні.

Сателітне відділення амбулаторного гемодіалізу було створено на території Немирівської ЦРЛ в структурі Центру нефрології та діалізу ВОКЛ ім. М.І. Пирогова і розпочало свою роботу 02 березня 2012 року.

У відділенні працюють 3 лікаря-нефролога вищої категорії, 5 медсестер діалізного залу, 5 молодших сестер, 1 інженер та 1 технік.

Відділення розраховано на 10 діалізних місць і може обслуговувати вдень до 20 хворих, з термінальною стадією хронічної ниркової недостатності.

Гемодіаліз бікарбонатний і ацетатний. Робота в режимі 2 змін з 8.00 до 18.00.

Діалізні апарати:

  • INNOVA;
  • FRESENIUS – 2008 Н.

Система водопідготовки GAMBRO.

Співробітники