Поліклініка

Сайт поліклініки: http://clinic.vokl.org
Запис на прийом до лікаря онлайн: http://vn-medicine.103.org.ua:8080/QueueEleksWeb-1.0-p/previousRecord-vo...

Часи роботи:

  • запис на прийом – 8.00 – 14.30,
  • прийом спеціалістів – 8.30 – 15.06.

Графік прийому спеціалістів уточняти за телефоном реєстратури - 0432-67-13-61

Вихідні дні: субота, неділя.


Це є провідний амбулаторний медичний заклад Вінницької області, в якому за рік здійснюється 172 тис. консультацій, з плановою потужністю 450 відвідувань в зміну. В грудні 2017 року поліклініка в складі обласної клінічної лікарні успішно пройшла чергову державну акредитацію комісією МОЗ України.

Основними завданнями консультативної поліклініки є консультування хворих, які прибули з направленням із територіальних медичних закладів, відбір пацієнтів для стаціонарного лікування у відділеннях обласної клінічної лікарні.

В поліклініці здійснюється прийом медичних фахівців: алерголог, андролог, гастроентеролог, гематолог, геріатр, гінеколог, глаукоматолог, дерматовенеролог, імунолог, кардіолог, лікар з контактної корекції зору, логопед, невролог, нефролог, ортопедтравматолог, отоларинголог, офтальмолог, проктолог, профпатолог, пульмонолог, ревматолог, сексопатолог, слухопротезіст, судинний хірург, сурдолог, терапевт, торакальний хірург, уролог, фоніатр, хірург.

Професори і доценти ВНМУ ім.М.І. Пирогова, завідуючі відділеннями, обласні фахівці консультують пацієнтів згідно графіка.

На базі поліклініки працює відділ обласного лікувально-діагностичного пульмонологічного центру, який надає консультативнодіагностичну та лікувальну допомогу населенню області, хворим на бронхіальну астму, ХОЗЛ (хронічне обструктивне захворювання легень), з цілорічним сезонним алергічним ринітом, кропив’янкою, медикаментозною алергією, атопічним та алергічним дерматитами, імунодефіцитами.

Крім того, в поліклініці працюють кабінети: рентгенологічний, функціональної діагностики, ультразвукової діагностики, ендоскопічний, аудіометричний, спірографічний (оцінки зовнішнього дихання), мануальної терапії.

Запис пацієнтів на прийом проводиться за пред’явленням паспорту (іншого документу, який посвідчує особу відвідувача) та направлення, в якому мають бути наведені результати попередніх досліджень в обсязі, що відповідає характеру захворювання та фактичним діагностичним можливостям направляючого ЛПЗ, проведене лікування та мета консультації.

Ветеранам війни, учасникам АТО, особам, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС слід мати з собою відповідне посвідчення (довідку).

Співробітники

старша медична сестра