Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

У відділенні працюють 26 лікарів, з них – 2 кандидата медичних наук, 23 лікаря з вищою категорією і 3 лікаря з першою категорією. Всі лікарі відділення володіють сучасними методами знеболення та інтенсивної терапії.

Колектив відділення постійно працює над впровадженням нових методів лікування. На базі відділення працює центр екстракорпоральних методів детоксикації, який очолює заслужений лікар України Ірина Герасимівна Слєпова.

В центрі впроваджені методи – гемодіаліз, гемосорбція, плазмофорез, ізольована ультрафільтрація крові, ультрафіолетове опромінення крові. На базі відділення був впроваджений метод гіпербаричної оксигенації.

Колектив весь час працює над підготовкою лікарів–анестезіологів і впровадженням методів знеболювання в лікувальних закладах області. На базі відділення підготовлені сотні лікарів–анестезіологів в інтернатурі, а також підготовлено тисячі медичних сестер для анестезіологічної служби області. Лікарями відділення проводиться велика наукова робота. Постійно проводяться науково-практичні конференції, в т.ч. з міжнародною участю.

На базі відділення працює кафедра анестезіології та реаніматології ВНМУ ім. М.І.Пирогова під керівництвом професора Гомона М.Л.

Відділення являється обласним центром по лікуванню сепсису, правцю, лептоспірозу, гострої ниркової недостатності, гострого панкреатиту. Напрацьовані на основі світового та власного досвіду сучасні принципи лікування цих нозологій.

Щорічно у відділенні лікується від 700 до 800 хворих. Показники роботи відділення одні з найкращих по Україні.

Співробітники

старша медична сестра