Клініко-діагностична лабораторія

На сьогоднішній день лабораторна служба лікарні складається з клініко-діагностичної лабораторії, лабораторії реанімаційного відділення, генетичної лабораторії Центру планування сім’ї та лабораторії полімеразної ланцюгової реакції.

У клініко-діагностичній лабораторії нараховується 6 відділів: клініко-гематологічний, біохімічний, мікробіологічний, імунологічний, відділ імуноферментної діагностики TORCH-інфекцій, токсикологічний. В лабораторії працює 14 лікарів-лаборантів, 36 фельдшерів-лаборантів, 12 молодших медичних сестер. Всі лікарі і фельдшери-лаборанти атестовані на відповідні до стажу кваліфікаційні категорії.

В лабораторії впроваджено ряд імунологічних, коагулогічних, мікробіологічних, біохімічних методик, постійно підвищується рівень проведення контролю якості лабораторних досліджень.

Лабораторія забезпечена новим обладнанням, в т.ч: бінокулярними мікроскопами, імуноферментним комплексом, гематологічним автоматичним аналізатором, сучасними термобанями, фотометрами, коагулометром, аналізаторами електролітного складу крові та газового складу крові в лабораторії реанімаційного відділення.

На базі лабораторії щорічно проводяться курси інформатики та стажування для лікарів-лаборантів та середніх лаборантів. Щоквартально на семінари викликаються всі лікарі-лаборанти області.

Співробітники

старша медична сестра