Гінекологічне відділення

Відділення входить до складу обласного акушерсько-гінекологічного центру та розраховано на 50 ліжок

До складу відділення входить 12 палат та 3 палати післяопераційного блоку, операційний блок, 2 перев’язувальних блока, маніпуляційний кабінет, кабінет служби крові, ізолятор та їдальня.

У відділенні працює 8 лікарів на чолі із завідуючим відділення Боцюрою Миколою Дмитровичем

Відділення протягом року надає медичну допомогу більш як 1500 хворим, як оперативним шляхом, так і консервативним лікуванням. Оперативне лікування проводиться, як в плановому, так і ургентному порядку, що складає понад 1000 операцій на рік.
У відділенні впровадженні наступні види оперативних втручань:

  • Екстирпація матки
  • Ампутація матки
  • Черезпіхвова екстирпація матки та реконструктивні пластичні операції при випадінні матки, опущеннях стінок піхви та аномаліях розвитку статевих органів

Виконуються оперативні втручання як лапароскопічним так і відкритим шляхами, що включають в себе: резекція яєчника та вилущування кісти, видалення додатків матки, видалення маткової труби при позаматковій вагітності та інших захворюваннях маткових труб. У відділенні впроваджені органозберігаючі операції: - Консервативна міомектомія (Видалення фіброматозних вузлів зі збереженням матки, що важливо для жінок репродуктивного віку з можливістю послідуючої вагітності ) - Сальпінголізіс (відновлення прохідності маткових труб) - Консервативні кістектомії, зі збереженням тканин яєчника

Одним із новітніх форм роботи у віділенні є впровадження органозберігаючої операції – Емболізації маткових артерій. При позаматкових вагітностях використовується консервативний метод лікування, шляхом використання препарату Метатрексат без оперативного втручання. У відділенні впровадженні всі сучасні методи діагностики, включаючи лабораторні, інструментальні та функціональні.

У відділенні проводяться штучні переривання вагітності в ранніх термінах, як консервативним шляхом так і шляхом ручної вакуум аспірації.

Співробітники

завідуючий акушерсько-гінекологічним центром
лікар акушер-гінеколог
лікар акушер-гінеколог
лікар акушер-гінеколог
лікар акушер-гінеколог
лікар акушер-гінеколог
лікар акушер-гінеколог
лікар акушер-гінеколог
лікар акушер-гінеколог
старша медична сестра