Співробітники

Головенко Юрій Вікторович

Головенко Юрій Вікторович

лікар-уролог

Головенко Юрій Вікторович

1983року народження, українець, освіта вища.

Головенко Юрій Вікторович в 2005р. закінчив ВНМУ ім.М.І.Пирогова з відзнакою. 2005-2008рр проходження інтернатури з загальної хірургії 2005-2008рр на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова, із серпня 2008 року працює в обласній клінічній лікарні ім. М.І Пирогова. В даний час має другу кваліфікаційну категорію. Працює на посаді лікаря-уролога в урологічному відділенні

З вересня по грудень 2008р спеціалізація з урології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Щупика.

В квітні 2013р пройшов курси тематичного удосконалення “клінічна урологія” на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти в м.Кіровоград обласна лікарня.

В травні 2013р пройшов передатестаційний цикл з урології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти в м.Севастополь 1-ша міська лікарня.

В квітні 2016р пройшов курси тематичного удосконалення “Лапароскопічна урологія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Щупика.

В вересні 2017р пройшов передатестаційний цикл з урології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Сумлінно ставиться до своєї роботи, користується повагою хворих і колег, приділяє увагу комплексному обстеженню хворих.

Постійно підвищує свій фаховий рівень.

Бере участь у реферативних конференціях, клінічних розборах і консиліумах.

Проводить організаційно-методичну роботу. Займається із середнім і молодшим медичним персоналом.

Виконує відкриті оперативні втручання на нирках, сечоводах, сечовому міхурі, передміхуровій залозі, чоловічих статевих органах.

Виконує ендоскопічні втручання: Уретерореноскопії, катетеризація сечоводів, контактна літотрипсія, трансуретральна резекція простати.

Виконує пункції під УЗД наведенням: нирки, кіст нирок, сечового міхура.

Прийом спеціалістами поліклініки

(0432) 531-383, 671-361