Відділення

Високоспеціалізований клінічний Центр отоларингології та склероми з малоінвазивними технологіями

Центр отоларингології та склероми з малоінвазивними технологіями надає увесь спектр медичних послуг, що пов’язані із лікуванням гострих та хронічних захворювань ЛОР-органів.

Серед оперативних втручань, варто виокремити наступні напрямки :

отохірургія (лікування гострих та хронічних захворювань вуха та ускладнень пов’язаних із ними),

ринохірургія (оперативні втручання в порожнині носа та придаткових пазухах),

ларингохірургія (оперативні втручання на гортані),

пластичні операції на ЛОР-органах (отопластика, ринопластика, фарингопластика та ларингопластика).

Завдяки новітнім технологіям (ендоскопічне та мікроскопічне обладнання), є можливість побачити найменші зміни на слизових оболонках ЛОР-органів. Відповідно можна вчасно надати допомогу і провести операцію зі збереженням органу.

Центр проводить також і консервативну терапію таких захворювань як сенсоневральна приглухуватість, хвороба Меньєра, хронічний тонзиліт тощо.

На базі Центру отоларингології також знаходиться Склеромний центр, в якому надається допомога пацієнтам, хворим на Склерому, з усієї України.

Також варто виокремити можливість надання допомоги військовим та людям, що постраждали від воєнних дій – оперативні втручання для відновлення слуху, видалення уламків чи сторонніх тіл із ЛОР-органів, реконструктивні оперативні втручання.

Умови для госпіталізації :

-для планових пацієнтів необхідно мати направлення на госпіталізацію чи стаціонарне лікування, яке можна отримати у ЛОР-спеціалістів Консультативної поліклініки чи сімейного лікаря та результати необхідних обстежень;

- пацієнтам, із ургентними станами, пов’язаними із ЛОР-органами, необхідно звертатись у приймальне відділення ВОКЛ ім.М.І.Пирогова, де вони будуть оглянуті черговим отоларингологом та вирішено питання, про необхідність госпіталізації, без наявності направлення.

Наші співробітники

Завідувач відділенням

Приходський Сергій Олександрович
Приходський Сергій Олександрович

Графік роботи

  • Робочий час: 8:00 - 15:42
  • Без перерви
  • Вихідні: субота, неділя

Новини

Нам пишуть