![Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки](/media/images/448078800_324866280665894_1970591445877980815_.width-850.jpg)
Хвора суддиної хірургії Горбачова Є.Б. висловлює подяку медсестрі Шевчук І.М. та всьому колективу відділення. Детальніше
Я, пацієнтка гастроентерологічного відділення Недоля Галина Степанівна, хочу висловити щиру подяку усім працівникам цього відділення за тур… Детальніше
Я, Ткачук Марія Іванівна, жителька смт. Чернівці хочу приєднатись до великої групи людей, які висловлювали і висловлюють щирі слова подяки … Детальніше