Нам пишуть

Своє звернення Ви можете відправити на сторінці Написати подяку

Список листів

Щира вдячність і велике спасибі Лобку Анатолію Дмитровичу за уважне ставлення до пацієнтів. Бажаю здоров'я і миру!

27.05.2024

Від пацієнтів 5 палати лікарям гінекологічного відділення лікарні ім. Пирогова ЩИРА подяка за високий професіоналізм і чуйне ставлення. Дякуємо за те, що рятуєте життя і здоров'я!

27.05.2024

Я щиро вдячна судинному хірургу Стойці Роману Івановичу та команді операційної судинного відділення за їх високий професіоналізм та людяність! Мені була зроблена термінова операція з видалення флотуючого тромбу. На наступний день я вже стала на ноги. Пане Роману, ви неперевершений хірург! Дякую вам за все!

11.05.2024

Щиро вдячна лікарю гематологу Сенчук Оксані Олексіївні за професійне рішення моєї проблеми, грамотну кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення. Ви відмінний фахівець своєї справи

24.04.2024

Дуже вдячна Білошицькому Володимиру Францовичу, Вознюку Сергію Васильовичу , Камінській Світлані , за успішно проведену операцію. Так як у мене були протипокази до анестезіі, перенесений міокардит і інсульти, тромбоемболія , то лікарі йшли на ризик. Але операцію відкладати було не можна. Я була дуже впевнена в цих лікарях ! Вони справжні лікарі від Бога! Я дуже їм вдячна за успішно проведену операцію! Також хочу подякувати всім медпрацівникам хірургічного відділення за чуйність, професіоналізм, увагу і людяність! Дай Бог Вам всім міцного здоровʼя!З повагою Ковтун Олена.

07.04.2024

Притула Дмитро Володимирович це поєднання уваги, знань, кваліфікації з майстерністю практичного хірурга. Лікар з руками та знаннями.

21.03.2024

Дуже вдячна вам за якісне і ефективне лікування. Маю важкі, невиліковні хвороби , але завдяки вашому лікуванню я працюю, активна і почуваюся добре. Навіть інші лікарі , до яких звертаюся , завжди підкреслюють ваш професіоналізм і грамотність лікування. А черги під вашим кабінетом, і те, що багато прагнуть лікуватися тільки у вас, говорять самі за себе

28.02.2024

Хочу висловити щиру подяку лікарю хірургу Вознюку Сергію Васильовичу, завідувачу Білощицькому Володимиру Францовичу та усьому мед.персоналу за професійне проведення операції, післяопераційне лікування та доброзичлеве відношення до пацієтів.Дякую за Вашу безцінну працю!

25.02.2024

Доброго дня! Найщиріші слова подяки завідуючій нефрологічним центром - Пивоваровій Наталії Павлівні за чуйність, професіоналізм та добре серце!

30.01.2024

Щиро вдячна за кваліфіковану і своєчасну допомогу Андрію Васильовичу і усій команді професіоналів медиків: завідувачу, лікарям, медсестрам, молодшим медсестрам урології. Відношення ,лікування, все на вищому рівні, всі налаштовані на те,щоб прискорити одужання і створити комфортні умови для будь якого пацієнта. Окрема подяка Дубовому Андрію Васильовичу.Він врятував мене вагітну,коли вже тиждень в іншій лікарні не могли поставити діагноз. Андрій Васильович лікар від Бога, дякую йому за те, що зміг вилікувати і дати можливість радіти життю. Низькій уклін Вам. Дякую за те, що лікуєте людей і фізично і морально. З повагою, Ольга Лучик.

23.01.2024

Велика подяка Роману Миколайовичу за тата. Роман Миколайович найкращий лікар та чуйна людина,щиро дякую за допомогу. Професійних успіхів ,удачі та здоров'я.

22.01.2024

В серпні 2023 року лікувався в торокальному відділенні лікарні ім.Пирогова під супроводом лікаря Ковальчука Андрія Віталійовича. Поступив у тяжкому стані, після тривалого попереднього лікування у районній лікарні. Лікуючий лікар дуже опретивно надав допомогу, зробили потрібне обстеження, поставили дренажі. Все лікування проходило кваліфіковано , профессійно , під постійним наглядом лікаря Андрія Віталійовича. Висококваліфікований лікар-хірург , тримав на контролі усі процеси лікування, надавав чіткі поясненнья щодо лікування, був уважним та доброзичливим.Дякуючи його профессіоналізму, лікування обійшлось без оперативного втручання. Ще хочу подякувати усьому колективу торокального відділення за профессіоналізм, починаючи від заввіділенням і закінчуючи молодшим медсестринским персоналом. У відділенні панує атмосфера лікарні, де чисто затишно і спокійно. Усі доброзичливі і корректні. Усьому колективу бажаю успіхів, натхнення та постійного профессійного росту.

01.01.2024

Я, Шуляк З.М вже третій раз лікуюся в гастроентерологічному відділенні і хочу висловити щиру подяку всьому медичному колективу цього відділення.

Завдячую своїм життям завідуючій відділенням Кізловій Наталії Миколаївні, яка допомогла мені в надскладній операції по пересадці печінки, яка виконувалася в хірургічному відділенні Вінницької обласної лікарні ім. М.І. Пирогова разом з Київським відділенням вперше.

В цьому відділенні дуже уважні та чуйні медсестри, санітарки, тут завжди чисто і панує хороша атмосфера. А також хочу подякувати маніпуляційній медсестрі Наталії Володимирівні, яка дуже легко ставить крапельниці, вона завжди привітна та усміхнена.

Щиро вдячна всім працівникам цього відділення і дай їм Бог міцного здоров’я і успіхів у їхній нелегкій праці!

З повагою, Шуляк З.М.

02.11.2023

Велику подяку хочу висловити Дацюку Олександру Івановичу, лікуючому лікарю Роману Анатолійовичу, медичному брату Роману і всьому персоналу клінічного Центру анестезіології та інтенсивної терапії який професійно виконував всі дії з порятунку мого чоловіка Василя. Такого професійного і згуртованого колективу я ніде не зустрічала. Дякую Вам за небайдужість, за допомогу і розуміння всієї ситуації яка склалась на той час. Хочу побажати усім міцного здоров'я, мирного неба над головою і успіхів у вашій нелегкій праці. Дякуємо Вам.

15.04.2023

В листопаді 2022 року, в урологічному відділенні Вінницької обласної лікарні ім. М.І. Пирогова мені зробили операцію на нирці (киста великих розмірів). Мені дуже соромно через те, що не написала відгук відразу. Адже лікарі цього відділення справжні фахівці своєї справи і заслуговують на щиру подяку та добрі слова.

Хочу особисто відзначити завідувача урологічним центром - Капшука Олега Миколайовича. В нього не тільки золоті руки, але і золоте серце. Враховуючи мій статус ВПО, мені приділили максимум уваги, знаходження у відділенні було комфортним і приємним, весь персонал відділення - уважний та привітний.

А свого керуючого лікаря - Балацького Романа Олексійовича, я не забуду ніколи! Такого позитивного, з завжди гарним настроєм лікаря, але і гарного фахівця одночас, я не зустрічала ще ніколи! Дякую всім працівникам відділення за те, що ви робите, бажаю міцного здоров'я та й подалі виконувати свій обов'язок в наш непростий час!

З повагою, Смірнова Валентина

23.01.2023

Від щорого серця висловлюю подяку колективу ендоскопічного відділення клінічного Центру високоспеціалізованої ендоскопії діагностики та лікування ВОКЛ ім. М.І.Пирогова в організації та проведенні на високому професійному рівні операції із патологією "Дивертикул Ценкера", яка відбулася 06 жовтня 2022 року.

Особисто вдячний завідувачу відділення Радьозі Ярославу Володимировичу за професіоналізм, уважність, високу майстерність та організаторські здібності. Також висловлюю подяку:

  • Стойку Вадиму Івановичу;
  • Шелоумову Сергію Володимировичу;
  • Камінській Світлані Григорівні.

Це фахівці з великої букви. Операція, яка проводилася у співпраці із міжнародними партнерами США ... у режимі реального часу свідчить, що Ви виходите на міжнародний рівень. А це авторитет ВОКЛ ім. І.М. Пирогова в очах Вінниччан та високий рейтинг за її межами.

З повагою Табачук Г.В.

17.10.2022

Хочу подякувати всьому колективу травматологічного відділення за кваліфіковану роботу і доброзичливе ставлення. Також дякую лікарю Філоненко Евгену Андрійовичу. Ви лікар від Бога, Ви майстер своєї справи. Дякую Вам за Вашу виконану роботу, за професіоналізм, доброту серця, високу майстерність. Від щирого серця бажаю Вам добра, довголіття, миру, благополуччя. Будьте здорові і успішно лікуйте інших. З повагою мама вашого пацієнта Ланового О.М.

15.07.2022

Прошу Вас винести подяку лікарю кардіологу за її людяність, високий професіоналізм, позитивність. Я вдячна особито Вам, як керівнику, за те що протягом декількох днів я у вашому закладі зустрічала виключно доброзичливих лікарів та медичних сестер. По закінченню війни я буду звертатися до Харківського департаменту охорони здоров'я щоб вони брали приклад з колективу вашої лікарні і прошу Вас поділитися своїм досвідом, як Ви досягли таких успіхів в колективі. Дякую!

10.05.2022

Дякую лікарям окулістам Вінницької обласної лікарні ім. Пирогова за якісне лікування катаракти - в інших лікарнях цього не могли зробити.

10.05.2022

Хочу від свого імені та від імені моєї доньки Світлани висловити велику подяку лікарю-хірургу Кедику Олексію Олександровичу! Ми є переселенцями з міста Харків. Доньку потрібно було терміново оперувати. Операцію робив Олексій Олександрович. Все пройшло успішно, реабілітація виявилася дуже швидкою. Ми безмежно вдячні йому за постійну підтримку, дуже доброзичливе ставлення і високий професіоналізм! Хочемо також висловити свою подяку всьому медичному персоналу Хірургічного центру.

03.05.2022

Вдячна Кравчуку П. О. за чуйне ставлення, людяність, уважність та високий професіоналізм. Ви є справжнім фахівцем своєї справи! Щиро дякую за вашу допомогу!

09.04.2022

Я, Маценко Т.И. хочу выразить большую благодарность коллективу травматологического отделения, которое возглавляет Майко В.М. А особенно лечащему врачу Филоненко Е.А. За доброту и золотые руки. Низкий поклон ему. Благодарю всех сестричек, санитарок, которые день и ночь несли доброту и заботу в палаты. Сестру хозяйчу, которая ни в чем никогда не отказала, чтобы не попросили. Дай Бог всем здоровья, мира и добра!

11.01.2022

От всей души выражаю благодарность за професионализм, сердечную теплоту за безкорыстный и благородный труд работникам Центра медицинской реабилитации больницы Пирогова. То что я увидела и почувствовала находясь в отделении в наше время редкость. Хочу особенно поблагодарить зав. Центром Капельцову Е.А. за умение отбирать кадры и руководить ними. Лечащий врач Каминская А.Л. очень внимательная, обходительная и прекрасный доктор, назначает не только лечение но и дает подробные консультации как не запустить болезнь и вести активный образ жизни. Так же хочу поблагодарить физиотерапевтов, масажиста Олега за умение найти подход к каждому пациенту. Хочу отметить отлично организованую работу палатных медицинских сестер , младший мед. персонал. Колектив Центра реабилитации! От всей души желаю здоровья Вам и вашим семьям. Пусть Ваши добрые дела возвращаются Вам сторицей.

10.01.2022

Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий колектив і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозними проблемами відновлення руху людей. Приміть щиру подяку і привітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Здоров’я Вам і Вашим родинам, благополучної діяльності і щасливого довгого життя. Спасибі за Вашу працю, за Ваш професіоналізм, за Вашу самовідданість.

31.12.2021

Хочу висловити щиру подяку всьому колективу ЛОР відділення. Незважаючи на скрутні часи тут зберігається атмосфера людяності, довіри, співчуття, небайдужої уваги. Бажаю Божого благословення, здоров'я, радості, благополуччя кожній родині. Дякую!

28.12.2021

Чарівна жінка анестезіолог Шапринська Людмила Анатоліївна, вдало і безболісно ввела в спину наркоз. Зі мною працювали декілька фахівців, кожний виконував свою роботу. Я дуже вдячна керівнику Центра Майко В.М., Мазуркову В.А., Гладкому В.Л., які мене оперували. Я низько вклоняюсь цим людям за їні золоті руки, за їх розум, талант, терпіння. Це фахівці з великої літери. Я хочу висловити велику вдячність усьому медичному персоналу - сестричкам, братам за їх чуйність, підтримку хворих, за їх майстерність, знання і вміння. Не маловажну роль виконують санітарочки, миють, чистять день і ніч. Бажаю всім міцного здоров'я, наснаги, терпіння, миру, Божого благословіння.

13.12.2021

Щиро дякуємо Вам, люди в білих халатах! Співчуття, розуміння, швидке реагування, своєчасне лікування, правильно призначене лікарями - це все ми відчули на собі, пацієнти палати №5 гастроентерологічного відділення, де завідуючою є Кізлова Наталія Миколаївна. Дякуємо медсестричкам, вправні руки яких роблять маніпуляції безболісними та легкими. Вони завжди привітні, уважні і приязні, відповідальні і турботливі. Дуже вдячні Вам усім! Хай у ваших домівках буде мир і благодать, організм здоровим, а душа - щасливою. Дякуємо!

08.12.2021

Хочу засвідчити свою повагу та захоплення, спостерігаючи за відданою працею персоналу судинного відділення Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова, де знаходилась на лікуванні моя бабуся - Гуль Євгенія Іларіонівна.
     Там чітко налагоджена робота,миттєва реакція на екстремальні ситуації, панічну поведінку хворих тощо. Щохвилинний контроль стану хворих і швидке реагування на їх потреби. Все робиться спокійно, виважено і з великою повагою та співчуттям до хворого. Думаю, кожен пацієнт у Вас відчуває себе захищеним та доглянутим, адже далеко не всі отримують таку любов і піклування. 
     Особливу вдячність хочемо виразити судинним хірургам: Хребтію Ярославу Віталійовичу, Лонському Костянтину Леонідовичу, Чубатюку Владиславу Володимировичу; лікарю-анестезіологу - Поліщуку Георгію Леонідовичу.
     Надзвичайно вдячні родини - Когутюк та Гуль.
     З повагою - Когутюк Віталій Юрійович!

23.11.2021

Дякую щиро працівникам відділення за розуміння, підтримку, сумлінну працю. Велика вдячність завідуючій Центром Кізловій Н.М., а також старшій м/с Дикій Н.М. медичним сестрам Світлані Валентивні, Наталії Володимирівні лікарю Юрець Ганні Володимирівні за її людяність і доброту.

Усім здоров'я, щастя, радості, добра, любові, удачі і хай Бог береже Вас і ваших рідних.

11.11.2021

Я Вознюк Тетяна. Лікувалась в ревматологічному відділені. Хочу висловити велику подяку усім працівникам ревматологічного віділеня за гарне ставлення. А особливо велика подяка і низький уклін хорошій людині та лікарю, Школіні Наталі Віталівні.

05.11.2021

Щиро дякую, працівникам відділення за Ваше розуміння, підтримку, за сумлінну працю. Окрема вдячність завідуючій центром Кізловій Наталії Миколаївні, старшій медичній сестрі Дикій Ніні Миколаївні, маніпуляційним сестрам Світлані Валентинівні та Наталії Володимирівні. Також хочу висловити подяку лікарю Юрець Ганні Володимирівні за чуйність, доброту. Дякую Вам усім за те добро, професіоналізм і відданість роботі. Нехай Бог береже Ваші сім'ї, усім міцного здоров'я.

25.10.2021

Висловлюю щирі слова вдячності колективу гастроентерологічного відділення, який очолює Наталія Миколаївна. Перш за все, вдячна лікарю Юрець Анні Володимирівні. Я вважаю, що це людина-фанат своєї справи, з розумінням вислуховує кожного хворого. Лікар від Бога! Щиро всім працівникам бажаю: добра і щастя.

04.10.2021

За велику увагу, чуйне ставлення, досконале обстеження очей та кваліфікаційні поради.

01.10.2021

Прошу винести подяку лікарю ультразвукової діагностики Балановській А.В. і м/с кабінету Мельник З.П. за детальне обстеження, привітне ставлення, добре відношення.

01.10.2021

Хочу висловити щирі слова вдячності колективу гастроентерологічного відділення, який очолює Наталія Миколаївна. Це колектив високопрофесійних, кваліфікованих спеціалістів від лікаря до санітарочок. Всі дуже чуйні, уважні, доброзичливі.

Особливо хочу подякувати лікарю Юрець Анні Володимирівні. Це молодий перспективний лікар від Бога, як кажуть лікар з Божою іскрою, вона лікує не лишень ліками, а і своєю добротою, позитивною енергетикою.

Бажаю всім працівникам відділення міцного здоров'я, добра, достатку, миру, родинного тепла і затишку.

Нехай все те добро, що ви робите для людей, сторицею повертається до Вас та ваших родин! Щиро з шаною і вдячністю до всіх працівників Лозінська Г.І.

22.09.2021

Я, пацієнт гастроентерологічного відділення Смоляк Алла Володимирівна, хочу висловити щиру подяку усім працівникам відділення за Ваше розуміння, підтримку, працю, чистоту та організованість. Окрема вдячність: завідуючій - Кізловій Н.М., ст. медичній сестрі - Дикій Н.М., медичним сестрам маніпуляційного кабінету - Кравчук Н.В., Горащук І.В. та іншим працівникам відділення. Дякую за Ваш професіоналізм та відданість роботі у такі нелегкі часи. Здоров'я Вам, нехай Бог береже Вас та Ваші сім'ї!

17.09.2021

Я вклоняюся Вам, люди в білих халатах.

Щиро зичу добра, теплоти і життя.

І нехай у домівках і в ваших палатах

Не стихають й на мить ваші чуйні серця.

Я вклоняюся Вам, за турботу і ніжність

Щиро вдячна Вам всім, будь-то лікар, чи то медсестра

Я молюся за Вас, бо і є ви та вічність

Що продовжує всім нам наземне життя.

І нехай там говорять, що в нас не така медицина

І, що лікар не той, бо в зарплату пустий гаманець

Я не вірю в се це, бо ще є в світі цінність-

Чистота, непідкупність і поклик всіх Ваших сердець.

Щастя, миру, кохання бажаю до віку

Посміхайтесь щоденно і в свята і в буднії дні

Я дарую любов і тепло, бо і є це ті ліки

Що у ваших рецептах ніколи не пишете ви.

З великою повагою Лузік О.П.

17.09.2021

Я, пацієнт гастроентерологічного відділення щиро дякую усім співробітникам. Особливо дякую завідуючій центром Кізловій Н.М., старшій м/с Дикій Н.М., усім медичним сестрам та санітаркам. Дякую за Ваш професіоналізм та відданість роботі у такі нелегкі часи пандемії коронавірусу. Дай Бог Вам здоров'я, миру, злагоди, трудової наснаги. Хай Бог береже Вас. Особливо хочу подякувати лікарю Юрець А.В. за добре серце, розуміння і тепло. З великою повагою пацієнт Давидчук Т.В.

17.09.2021

Ми сім'я Сторпових та Селюкової Т. Е. виражаємо велику подяку всьому медичному персоналу Торакального відділення ім. М.І. Пирогова і особливо хірургу Домбровському Вадиму Юрьевічу за їхню роботу і тепле відношення до пацієнтів лікарні.Ми написали вірш на вдячність персоналу.

У нашого лікаря Руки золоті,

Не одне життя Він спас в житті.

Красивий на вроду.

В серці доброта.

Це в нього від Бога уся його щедрота.

Скільки пережити щоб життя спасти.

Дай Боже здоров'я йому на довгі роки.

Я Вас пам'ятатиму скільки буду жити.

Спасайте життя людям.

Бог Вам заплатить.

Здоров'я Домбровському В.Ю. і персоналу. Бережи Вас Бог!

08.09.2021

Щиро дякую Всім хто приймав участь у моєму лікуванні, післяопераційній реабілітації. Керівництву відділення, реабілітологам за людське ставлення. З подякою та найкращими побажаннями.

18.08.2021

Лечился в Центре ревматологии 21.07.21-29.07.21. Выражаю благодарность зав. Центром Школиной Н.В. и всему медицинскому коллективу Центра за высокий профессионализм, чуткое и внимательное отношение к пациентам!

30.07.2021

Хочу висловити велику подяку майстрам своєї справи, людям з добрим серцем та розумінням за вашу оперативність та великий профісіоналізм. Дякую, що допомогли моєму батькові, Джуринському М.М., з проблемою зору. Депутату Вінницької Обласної Ради, керівнику Хірургічної служби КНП ВОКЛ ім. Пирогова Хребтію Ярославу Віталійовичу. Завідуючій відділеням мікрохірургії Ока ВОКЛ ім. Пирогова, Капшук Наталії Іванівні. Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудові лікарі і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою і отримуючи в якості нагороди щиру подяку і повагу оточуючих.

Здоровя Вам та вашим сімям.

26.07.2021

Хочу висловити велику подяку,майстрам своєї справи, людям з добрим серцем та розумінням.за вашу оперативність та великий професіоналізм. Дякую що допомогли моєму батькові, Джуринському М.М.з проблемою зору. Депутату Вінницької Обласної Ради, Керівнику Хірургічної служби КНП ВОКЛ ім. Пирогова Хребтію Ярославу Віталійовичу. Завідуючій відділеням мікрохірургії Ока ВОКЛ ім. Пирогова Капшук Наталії Іванівні.Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудові лікарі і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою і отримуючи в якості нагороди щиру подяку і повагу оточуючих.
Здоров'я Вам та вашим сім'ям!

26.07.2021

Всім фахівцям високоспеціалізованого Центру ортопедії, ендопротезування та реконструктативної травматології, особисто Майку В'ячеславу Михайловичу, за людяність і високий професіоналізм найкращі побажання і подяка.

Успіхів у роботі і міцного здоров'я.

19.07.2021

Я, Тарасюк Т.Р., хочу подякувати всьому колективу травматологічного відділення за їх добрі серця, дужі руки, розумні голови. За людяність, доброту. Дякую завідуючому Майко В.М. за те що в нього дуже дружній робочий колектив. Низько хочу вклонитись лікарю який мене оперував Філоненко Е.Л.. Бажаю всім медпрацівникам здоров'я, миру, злагоди, достатку у їх сім'ях. Дякувати Богу, що у нас є такі лікарі!

19.07.2021

Выражаю огромную человеческую благодарность вверенной Вам больнице, в частности, ЛОР отделению, его заведующему Приходскому Сергею Александровичу и всему мед. персоналу отделения, особенно, процедурным медсестрам: Людмиле, Елене, Яне за профессионализм, внимательное отношение к моей маме Чередник Анне Евдокимовне! Большое спасибо!

15.07.2021

Від усього щирого серця дякую медичному колективу відділення гастроентерології за їх нелегку працю, високий професіоналізм, об'єктивність та повноту курсу лікування. Окрема вдячність Шкатулі Н.М., завідуючій Кізловій Н.М., Юрець А.В., Дикій Н.М., Лавринюк Л. При такому уважному, професійному ставленні до пацієнтів лікарю Юрець Анні Володимирівні бажаю великого професійного майбутнього.

14.07.2021

Я, Мельничук А.С., хочу висловити щирі слова подяки всьому колективу травматологічного відділення за їх людяність, доброзичливість, професіоналізм. З повагою та безмежною вдячністю хочу відзначити лікаря-ортопеда Мазуркова Романа Анатолійовича, лікарів інтернів, анестезіологів. Дякую їм за високу кваліфіковану допомогу.

Роман Анатолійович не лише компетентний фахівець, а ще й просто добра і сердечна людина, завжди уважний, ввічливий, вміє заспокоїти і налаштувати на позитив. Нехай Господь Бог посилає Вам довгі роки життя в доброму здоров'ї. З повагою та вдячністю Мельничук Анастасія Степанівна.

12.07.2021

Я, Олійник В.А., дякую за високий професіоналізм та чутке відношення до мене лікарів ВЦОЕ та РТ .

12.07.2021

Я, пацієнтка гастроентерологічного відділення Недоля Галина Степанівна, хочу висловити щиру подяку усім працівникам цього відділення за турботу, чудове ставлення, розуміння, за добре серце. А також хочу висловити свою вдячність завідуючій відділення Кізловій Наталії Миколаївні за підтримку, за уважність до хворого. Бажаю Вам, та всьому колективу щастя, здоров'я та наснаги у Вашій нелегкій праці. Хай береже Вас Бог.

05.07.2021

Прийом спеціалістами поліклініки

+38 (063) 47-13-253