Нам пишуть

Своє звернення Ви можете відправити на сторінці Написати подяку

Список листів

Хочу висловити велику подяку майстрам своєї справи, людям з добрим серцем та розумінням за вашу оперативність та великий профісіоналізм. Дякую, що допомогли моєму батькові, Джуринському М.М., з проблемою зору. Депутату Вінницької Обласної Ради, керівнику Хірургічної служби КНП ВОКЛ ім. Пирогова Хребтію Ярославу Віталійовичу. Завідуючій відділеням мікрохірургії Ока ВОКЛ ім. Пирогова, Капшук Наталії Іванівні. Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудові лікарі і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою і отримуючи в якості нагороди щиру подяку і повагу оточуючих.

Здоровя Вам та вашим сімям.

26.07.2021

Всім фахівцям високоспеціалізованого Центру ортопедії, ендопротезування та реконструктативної травматології, особисто Майку В'ячеславу Михайловичу, за людяність і високий професіоналізм найкращі побажання і подяка.

Успіхів у роботі і міцного здоров'я.

19.07.2021

Я, Тарасюк Т.Р., хочу подякувати всьому колективу травматологічного відділення за їх добрі серця, дужі руки, розумні голови. За людяність, доброту. Дякую завідуючому Майко В.М. за те що в нього дуже дружній робочий колектив. Низько хочу вклонитись лікарю який мене оперував Філоненко Е.Л.. Бажаю всім медпрацівникам здоров'я, миру, злагоди, достатку у їх сім'ях. Дякувати Богу, що у нас є такі лікарі!

19.07.2021

Выражаю огромную человеческую благодарность вверенной Вам больнице, в частности, ЛОР отделению, его заведующему Приходскому Сергею Александровичу и всему мед. персоналу отделения, особенно, процедурным медсестрам: Людмиле, Елене, Яне за профессионализм, внимательное отношение к моей маме Чередник Анне Евдокимовне! Большое спасибо!

15.07.2021

Я, Олійник В.А., дякую за високий професіоналізм та чутке відношення до мене лікарів ВЦОЕ та РТ .

12.07.2021

Я, Мельничук А.С., хочу висловити щирі слова подяки всьому колективу травматологічного відділення за їх людяність, доброзичливість, професіоналізм. З повагою та безмежною вдячністю хочу відзначити лікаря-ортопеда Мазуркова Романа Анатолійовича, лікарів інтернів, анестезіологів. Дякую їм за високу кваліфіковану допомогу.

Роман Анатолійович не лише компетентний фахівець, а ще й просто добра і сердечна людина, завжди уважний, ввічливий, вміє заспокоїти і налаштувати на позитив. Нехай Господь Бог посилає Вам довгі роки життя в доброму здоров'ї. З повагою та вдячністю Мельничук Анастасія Степанівна.

12.07.2021

Я, пацієнтка гастроентерологічного відділення Недоля Галина Степанівна, хочу висловити щиру подяку усім працівникам цього відділення за турботу, чудове ставлення, розуміння, за добре серце. А також хочу висловити свою вдячність завідуючій відділення Кізловій Наталії Миколаївні за підтримку, за уважність до хворого. Бажаю Вам, та всьому колективу щастя, здоров'я та наснаги у Вашій нелегкій праці. Хай береже Вас Бог.

05.07.2021

Вже промайнуло два місяці як провели операцію мойому батькові Лядов А. І. Погано проходила кров у нього до ніг, особливо лівої. Обидві вони йому боліли. Пропущу всі подробиці. Порадили в Житомирі їхати до Вінниці, дали тел. Хребтія Ярослава Віталійовича. Завіз батьків. Поклали в хірургічне на шостий поверх. Батька підготували, прооперували. Батьки мої ДУЖЕ, ДУЖЕ вдячні ВСЬОМУ персоналу. Від мене щира подяка! Лікарі, я вас навіть поіменно не знаю. ВЕЛИКА ПОДЯКА, ЩО ВИ Є!!!

05.07.2021

Висловлюємо велику подяку судинним хірургам Вінницької обласної лікарні ім. Пирогова, за лікування Лядова Анатолія Івановича, зокрема:
- кан. м. наук, доц. Хрептію Ярославу Вітальовичу.
- зав. центру, доц. Скупому Олегу Михайловичу.
- лікарю Лазоренко Володимиру Володимировичу.
- лікарю анестезіологу Поліщуку Григорію Леонідовичу.
Висловлюємо велику подяку всьому мед. персоналу за іх професіоналізм, чуйність та доброту.
Велике Дякую від усієї родини Лядових!

Вже промайнуло два місяці як провели операцію моєму батькові Лядов А. І. Погано проходила кров у нього до ніг, особливо лівої. Обидві вони йому боліли. Пропущу всі подробиці. Порадили в Житомирі їхати до Вінниці, дали тел. Хребтія Ярослава Віталійовича. Завіз батьків. Поклали в хірургічне на шостий поверх. Батька підготували, прооперували. Батьки мої ДУЖЕ, ДУЖЕ вдячні ВСЬОМУ персоналу. Від мене щира подяка! Лікарі, я вас навіть поіменно не знаю. ВЕЛИКА ПОДЯКА ЩО ВИ Є!!!

04.07.2021

Висловлюємо велику подяку судинним хірургам Вінницької обласної лікарні ім. Пирогова, за лікування Лядова Анатолія Івановича, зокрема:

  • кан. м. наук, доц. Хрептію Ярославу Вітальовичу.
  • зав. центру, доц. Скупому Олегу Михайловичу.
  • лікарю Лазоренко Володимиру Володимировичу.
  • лікарю анестезіологу Поліщуку Григорію Леонідовичу.

Висловлюємо велику подяку всьому мед. персоналу за іх професіоналізм, чуйність та доброту.

Велике Дякую від усієї родини Лядових!

02.07.2021

Хочу подякувати клінічному центру торакальної хірургії, а саме завідуючому Поліщук Віктор Іванович, лікуючому лікарю Домбровському Вадиму Юрійовичу, всьому медичному персоналу за врятоване життя мого сина Черниш Олега. Я Вам вдячна за Ваш професіоналізм, людяність, терпіння. Окрема подяка нашому лікуючому лікарю Домбровському Вадиму Юрійовичу за Вашу працю, підтримку, підхід, увагу і розсудливість.

29.06.2021

Я, пацієнт гастроентерологічного відділення, хочу висловити щиру подяку усім працівникам відділення. А особливо Юрець Анні В. це лікар, як кажуть з великої літери, "лікар від Бога", уважно вислухала, надала необхідну консультацію, призначила якісне обстеження та лікування. Дай Бог Вам здоров'я, миру, злагоди, трудової наснаги. Дякую!!!

29.06.2021

Хочу подякувати клінічному центру торакальної хірургії, а саме завідуючому Поліщук Віктору Івановичу, лікуючому лікарю Домбровському Вадиму Юрійовичу, всьому медичному персоналу за врятоване життя мого сина Черниш Олега.Я Вам вдячна за Ваш професіоналізм, людяність, терпіння.Окрема подяка нашому лікуючому лікарю Домбровському Вадиму Юрійовичу за Вашу працю,підтримку, підхід, увагу і розсудливість.

29.06.2021

Шановний Олександр Борисович! Хочу висловити велику подяку за те, як фахівець своєї справи так вміло підібрали колектив лікарні та поліклінічного відділення. Також хочу подякувати лікарю ревматологу Антонюк М.Ю. за те, що вона взяла активну участь у лікуванні хворої Гладчук Юлії Анатоліївни 1988 р.н. Я , як професор, задоволений результатом лікування. Вам, Олександр Борисович, бажаю здоров'я, успіхів у вашій нелегкій роботі. Лікарні - процвітання, а Вашим лікарям та персоналу - вдячних пацієнтів.

17.06.2021

Хочу висловити щиру подяку колективу травматологічного Центру за людяність, доброзичливість, професіоналізм. Нехай Господь Бог посилає Вам благословення на довгі роки в доброму здоров'ї. Вітаю весь колектив з днем медичного працівника.

15.06.2021

Я, Ткачук Марія Іванівна, жителька смт. Чернівці хочу приєднатись до великої групи людей, які висловлювали і висловлюють щирі слова подяки за невтомний щоденний труд та увагу до кожного хворого усьому колективу медичних працівників травматологічного Центра. Привітати їх з наступаючим днем медичного працівника. Побажати довгих років життя, міцного здоров'я та сумлінної праці. Особисто висловлюю подяку і низький уклін лікарям хірургам: Возняку А.В., Колодію В.С., інтерну Комар Д.І.

10.06.2021

Все-таки є справедливість на світі: такі розумні, досвідчені, добрі, уважні люди працюють там, де це найбільше потрібно. Спасибі Вам, лікарю, за те, що Ви кожен день виручаєте з біди людей, за те, що витратили стільки зусиль і придбали свій дорогоцінний досвід, компетенцію, майстерність і небайдужість. І спасибі долі, що познайомила мене з таким прекрасним лікарем. Всіх Вам благ.

26.05.2021

Дорогий Олег Леонідович, дозвольте висловити Вам мою щиру симпатію і подяку за моє одужання. А також прийміть моє величезне захоплення і схиляння перед вашим майстерністю, можна сказати - високим мистецтвом лікаря. Спасибі Вам за те, що щодня з року в рік ви допомагаєте людям. За Вашу складну, наполегливу і благородну працю. Я буду пам'ятати Вас завжди як одного з найкращих людей, зустрінутих мною на життєвому шляху. Нехай береже Вас Господь!

26.05.2021

Це велике щастя, що сами ви мами лікуючий лікар. Добрий, чуйний, розумний, а, найголовніше, прекрасний лікар, якому ніколи не страшно довірити найцініше - здоров'я мами. Спасибі вам велике за вашу велику працю, за те, що ви хороший лікар, якого ми високо цінуємо і дуже поважаємо!

13.05.2021

Нещодавно оперував мене завідуючий хірургічним центром, Білощицький Володимир Францович, лікар від Бога, з великим професійним досвідом,людина з золотим серцем і щирою душою! Моя (і моїх рідних) шана і повага хірургу, якого Господь наділив талантом рятувати і повертати людські життя!

Також сердечно дякую лікуючому лікарю Хитруку Сергію Володимировичу за цінний лікарський багаж, за тепло і розуміння, толерантність і щирість!

Дуже приємно вражена благородністю і культурою надання послуг пацієнтам, медичними працівниками, теплою атмосферою і комфортністю лікарняних палат!

Професійність лікарів, ввічливість медичних працівників, щоденна чистота у відділенні - запорука спокою і шлях до швидкого одужання хворих пацієнтів!

ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ВАМ, ЛЮДИ В БІЛИХ ХАЛАТАХ! ХАЙ ЗАВЖДИ ВАС СУПРОВОДЖУЄ УДАЧА, НАСНАГА, ЗДОРОВ'Я І ВДЯЧНІСТЬ ЛЮДЕЙ ЗА ВАШУ ТИТАНІЧНУ ПРАЦЮ!

31.03.2021

Висловлюю щиру подяку завідуючій пульмологічним відділенням Побережець Галині Вікторівні. Завдяки їй я пройшов комплексне обстеження у різних спеціалістів лікарні та не поспішив з проведенням мені операції, про що наразі не жалкую. Це дійсно дуже поміркований фахівець, чутлива людина, добрий керівник та прекрасна жінка). Бажаю їй та всьому персоналу відділення тільки успіхів в їх нелегкій праці, високого професіоналізму та доброго здоров'я!

10.03.2021

Висловлюю щиру подяку завідуючій пульмологічним відділенням Побережець Галині Вікторівні. Завдяки їй я пройшов комплексне обстеження у різних спеціалістів лікарні та не поспішив з проведенням мені операції, про що наразі не жалкую. Це дійсно дуже поміркований фахівець, чутлива людина, добрий керівник та прекрасна жінка). Бажаю їй та всьому персоналу відділення тільки успіхів в їх нелегкій праці, високого професіоналізму та доброго здоров'я!

10.03.2021

Низько вклоняюся лікарям хірургії та реанімації лікарні, які прийняли мене жінку 90 років з діагнозом гнійний перетонит та врятували мені життя вдало зробивши операцію і виходивши після неї. Майже століття за спиною, нездужаю, а життєрадісна як дитина. Дякую всім хто лікував мене турбувався під час операції та в післяопераційний період - дали мені другий день народження. Дякую Вам Олександр Борисович за те, що Ви створили колектив таких прекрасних фахівців. Хай Вам всім Бог допомагає скрізь, де б Ви не були! Радості і удачі Вам всім! Добробуту Вашим сім'ям!

03.03.2021

Від щирого серця хочу подякувати своєму лікуючому лікарю Вараниці Галині Іванівні і всім медичним працівникам гастроентерологічного відділення за їх професіоналізм, доброту, самовідданість та увагу яка була мені надана. Також хочу подякувати за співчуття та увагу, які надавалися не лише мені, а й усім пацієнтам палати.

02.03.2021

Від щирого серця висловлюю подяку всьому колективу гастроентерологічного центру за уважне та чуйне ставлення до пацієнта. Особлива подяка лікарю Вараниці Г.І., яка кваліфіковано підібрала обстеження та лікування, після чого мій стан став кращим. Бажаю всьому персоналу тримати високу планку професіоналізму. Зичу всім здоров'я, миру, добра, трудової наснаги.

26.02.2021

Зір бажаєте хороший мати, слід про нього Вам подбати

Ви всі справи залишайте, у лікарню вирушайте

Ви трудилися не марно, не пустий це звук

Ви прямуйте у лікарню, до Наталії Капшук

Лікар добре справу знає, неабиякий мастак

Ніжно скальпеля тримає, золота душа це так

Скрізь про неї слава лине, гарний лікар, господиня

Добрий в неї чоловік, дай їй Боже довгих літ.

Лікар класно все зробила, старалася як могла,

І хрусталик замінила, жаль сітківка підвела.

16.02.2021

Я, Круцик Евгена Іванівна, хочу щиро подякувати лікарю Філоненко Евгену Андрійовичу за його професіоналізм, людяність, доброзичливість, а також його бригаді і всьому травматологічному відділенню. Успіхів Вам у Вашій нелегкій роботі.

16.02.2021

Дуже вдячна усім співробітникам цього центру особливо лікарю Вараниці Г.І., інтерну Яні Ігорівні, старшій медсестрі Дикій Н.М., усім медичним сестрам та санітаркам.

09.02.2021

Хочу висловити щиру подяку працівникам гастроентерологічного відділення за доброту, чуйність, відданість своїй справі. Пацієнткою даного відділення я стала вперше. Мене привітно зустріли, створили гарну обстановку для лікування. Весь персонал працює на високому рівні.

Особлива подяка лікарю Вараниці Г.І. Це лікар, як кажуть з великої літери, лікар від Бога. Уважно вислухала, надала необхідну консультацію, призначила якісне обстеження та лікування.

Бажаю усьому персоналу і надалі тримати високу планку професіоналізму. Дай Бог Вам здоров'я, миру, злагоди, трудової наснаги. Дякую!!!

28.01.2021

Я висловлюю свою щиру подяку завідуючій пульмонологічним відділенням Побережець Галині Вікторівні. Професіонал з великої букви, а ще дуже чудова та чуйна жінка. Таких би лікарів побільше! До кожного хворого у неї індивідуальний підхід. Також окремої подяки заслуговує ввірений їй колектив: медсестрички, санітарочки, всі-всі!

Низький уклін. ЗДОРОВ'Я ВСІМ!

10.01.2021

Ми, пацієнти гастроентерологічного відділення, хочемо висловити щиру подяку усім працівникам Центру за вашу турботу та розуміння. За чистоту, порядок та чудову працю. Окрема вдячність завідуючій - Кізловій Наталії Миколаївні, старшій мед. сестрі - Дикій Ніні Миколаївні, медичним сестрам маніпуляційної і усьому мед. персоналу. Дякуємо, за вашу допомогу! Бажаємо Вам здоров'я та миру!

24.12.2020

Я, жителька с.м.т. Стрижавка Терьохіна Ніна знаходилася біля свого чоловіка в стаціонарі судинної хірургії. Хочу подякувати лікуючому лікарю Цигалко Д.В. який, на мій погляд, не тільки прекрасний хірург але й тонкий психолог. Також хочу подякувати медсестрам які сумлінно виконують свої обов'язки та душевно відносяться до хворих. Велика подяка технічному персоналу який підтримує чистоту та порядок. Хочу подякувати за смачний обід. На мій погляд я з чоловіком знаходилася на лікуванні в відділенні европейського рівня. Щира подяка завідуючому відділення за те, що він організував такий колектив. З повагою сім'я Терьохіних.

14.12.2020

Большое видится на расстоянии... В критический для моей жизни момент (1.09.20) благодарю судьбу, которая свела меня с таким доктором, как Ярослав Владимирович. Я безмерно благодарна Вам и буду всегда помнить о том, что Вы для меня сделали. Восхищена Вашим профессионализмом, внимательным отношением, человечностью, преданностью выбранному делу. Желаю Вам и Вашему коллективу достатка сил и безграничных возможностей, чтобы успешно продолжать спасать жизни своих пациентов. Дай Бог вам всем здоровья и земных благ. Пусть Вера, Надежда и Любовь всегда будут вашими спутниками по жизни.

30.09.2020

Выражаю огромную признательность всему медперсоналу абдоминальной хирургии за оказанную мне высококвалифицированную помощь. Сердечное спасибо за профессионализм, отзывчивость, внимание, доброту, терпение, понимание, заботу, неравнодушие к пациентам. Надо отметить, что слаженная, чёткая работа отделения, создание доброжелательной атмосферы и комфортных условий - это заслуга руководителя Билощицкого Владимира Францевича, который организовал и поддерживает работу на высоком уровне.

Будьте все здоровы, счастливы и успешны. Мира и добра вам и вашим близким. Думаю, уместно будет вот такое стихотворение Светланы Крутянской:
* * *
Когда мы здоровы, нам нужно так много:
Наряды, концерты, туризма дорога,
Побольше бы денег на все развлечения...
Так много есть замыслов, много стремлений.

Когда мы здоровы, есть множество планов:
Поехать, увидеть бы разные страны,
С друзьями увидеться, выпить по чарке,
Ещё бы машину новенькой марки...

Когда мы здоровы... когда мы здоровы...
Да, в этом всё дело и в этом основа!

Когда нездоровы, нам нужно так мало:
Чтоб меньше болело, чтоб легче чуть стало;
Чтоб утром проснувшись, исчезла болячка,
И к чёрту поездки, наряды и тачка...

Всё наше богатство - здоровье и дети!
И только лишь это нас держит на свете!
И только лишь это основа основ,
Поэтому каждый пусть будет здоров!!!😊😘

30.09.2020

Дякую лікарям КВЦ серцево-суд. та рентгенендоваскул. хірургіі Сергійчуку О.Л., Зімбовській Н.,Ф., Дацюк Т. А. за надану допомогу.

24.09.2020

Дякую вам за лікування простати. Будьте щасливі та здорові!

23.09.2020

я, Карабан Марина Василівна, пройшовши ендопротезування лівого кульшового суглоба, хочу виразити слова найщирішої подяки чудовій "команді" лікарів, які мене оперували! Безмежна подяка всім медсестрам і санітарочкам, всім, хто робить неймовірно важливу роботу - повертає людям радість руху! Особливі сердечні слова хочу сказати керівнику цієї злагодженої , чуйної, доброзичливої "команди" Майко Вячеславу Михайловичу!!! Миру Вам і добра!!! З повагою М.В. Карабон.

23.09.2020

Дякую зав. кардіології Шершун Сергію Володимировичу який надав ліжко місце і гарну палату моєму батьку Липовському Франку Фдольфовичук.

21.09.2020

Я, Галкина Валентина Ивановна находилась на лечении с 10.09. по 17.09.2020 г. Выражаю глубокую благодарность зав. центром ревматологии больницы им. Н.И. Пирогова Школиной Наталье Витальевне, лечащему врачу Вовк Ирине Ивановне, Шаповал Ирине Ивановне всему персоналу за их огромное и чуткое внимание, за высокий професионализм в работе, за их добрые и чуткие сердца, они умеют чувствовать чужую боль и понимать, поддерживать в трудную минуту больного. Желаю всему персоналу данного отделения крепкого здоровья на многая лета, благополучия, удачи, и дальше повышать свой професионализм в работе и быть всегда нужными людям! Низко кланяюсь перед Вами. Спасибо Вам!

17.09.2020

Велика подяка професіоналам своєї справи за відмінно проведену операцію. Молодці! Так тримати!!!

02.09.2020

Хочу подякувати Наталії Віталіївній за гарне ставлення до пацієнтів, професіоналізм та відповідальне ставлення до роботи. І взагалі хочу відмітити гарне та чуйне ставлення усього персоналу відділення ревматології. За це окреме усім спасибі.

06.08.2020

Хочу висловити велику подяку за чуйне ставлення, людяність, професіоналізм, терпіння і справжню мужність лікарям з відділення травматології Кузьмов Роман Анатолійович та Гладкий В'ячеслав Леонідович і побажати їм ще більше успіху у їхній нелегкій праці

29.07.2020

Дякую за високий професіоналізм у лікуванні і високу людяність у ставленні до хворих!

26.07.2020

Від свого серця і душі, я бажаю щиро подякувати, шановному Олександру Борисовичу Жупанову за його архигуманність і особливу людяність, проявлену в мою адресу при неприємній ситуації і навіть трагічній, яка сталася зі мною в дорозі.

Шановному Олександру Борисовичу людині з незвичайно добрим серцем, рідкою людяністю та незвичайною гуманістю, я насамперед, хочу побажати здоров’я, довголіття, успіхів на нелегкій роботі, радощів від життя.

21.07.2020

Хочу висловити щиру подяку персоналу хірургічного відділення доброму і чуйному, розумному, толковому лікарю Килимчуку В.П., на чолі із завідуючим відділенням Білошицькому В.Ф. Дякую, всім без винятку, за професійність, оперативність, чуйність, людяність, надзвичайну терпеливість до хворих пацієнтів, особливо до мого батька Мухамедєєву С.М.

Хочу особисто подякувати головному лікарю Жупанову О.Б. за такий кваліфікованний персонал. Від себе хочу привітати вас з наступаючим святом "Днем медичного працівника". Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир.

Міцного здоров’я,благополуччя і добра вам та родинам!. Низький Вам, сердечний уклін!

11.06.2020

Дуже вдячна вам за лікування. Ви чудовий лікар, гарний спеціаліст. Дякую Вам щиро за увагу, гарне та професійне лікування, за підтримку та чуйність. Немає слів, яка я вам вдячна за все, що ви зробили.

10.06.2020

Хочу висловити свою подяку лікарю від Бога - Машталеру Андрію Петровичу. За вдале оперування, гарне ставлення до пацієнтів.

Бажаю, вам успіхів у Вашій роботі та кар'єрного росту!!!👍

30.05.2020

Вся родина Михальчуків хочемо подякувати хірургам з " золотими руками"- Віталію Петровичу, Максиму Олександровичу, Володимиру Францовичу за високий професіоналізм, турботу, чуйність, за те, що подарували "продовження життя" нашому татусеві Михальчуку Василю Івановичу, низький Вам уклін, здоров'я Вам та Вашим родинам!!!!

29.05.2020

Хочу висловити подяку всім лікарям і медпрацівникам за їх роботу! Вони старанно трудяться і готові ризикувати своїм життям особливо в цей непростий час. Лише мало хто задумується про те, який емоційний тягар доводитися нести лікарям і скільки стресу вони відчувають.

Велике вам спасибі! Я з нетерпінням чекаю часу, коли самий великий Лікар, наш небесний Батько, вилікує всякий недуг і подарує людям вічне життя.

З найкращими побажаннями!

25.04.2020

Величезне дякую всьому персоналу відділення травматології і особисто завідуючому Майку В'ячеславу Михайловичу і лікарю Антонюку Артему Сергійовичу за золоті руки, щире серце і величезну людяність, що є рідкісним скарбом у наші такі непрості часи.

Ще раз дякую і низький Вам людський уклін!

Хай береже і тільки усміхається Вам і Вашим сім'ям доля!!!

21.04.2020

Прийом спеціалістами поліклініки

+380 (432) 67-13-61