Нам пишуть

Закревська Віталія

колективу лікарні

03.08.2019

Я, Закревська Віталія,від свого імені та від імені усіх членів нашої родини та мого чоловіка Закревського Олександра, маю велике бажання висловити щирі слова вдячності та низько вклонитись лікарям та усьому персоналу Відділення анестезіології та інтенсивної терапії ВОКЛ ім.М.І.Пирогова, завідуючим якого є Дацюк Олександр Іванович, за врятоване життя мого чоловіка Олександра. Він поступив у Відділення у важкому стані, як в подальшому вияснилось, діагноз - лептоспіроз в комплексі з пневмонією, кровотечами в легенях і т.п.

Дякую, Олександр Іванович, за ідеально організовану роботу відділення, за Вашу професійність і індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Також хочу подякувати т.в.о. зав.відділення Шелоумову Сергію Володимировичу за оперативно і якісно надану медичну допомогу при нашому зверненні до Відділення.Дякуємо за Ваш професіоналізм, компетентність та стриманість.

Бевзу Геннадію Вікторовичу, Домінській Наталії Леонідівній вдячність за сприяння в лікуванні непростої хвороби, людяність, високий рівень компетентності.

Окремі слова вдячності хочу висловити лікарю-анестезіологу вищої категорії відділення екстракорпоральної детоксикації Центру нефрології та гемодіалізу ВОКЛ ім.М.І.Пирогова (лікуючому лікарю) Слєповій Ірині Герасимівні. Немає таких слів , які б описали мою повагу та невичерпну вдячність їй. Надзвичайно порядна,чуйна і небайдужа Людина, Лікар, Професіонал високого рівня. Вражена її висококваліфікованістю, постійним прагненням до самовдосконалення і самопожертвою. За весь час нашого лікування, незнаючи ні дня вихідного, Ірина Герасимівна завжди з посмішкою, гарним настроєм і вірою в видужання зустрічала нас і своїх піцієнтів. Хочу побажати їй міцного здоров‘я, витримки, ще більших досягнень в сфері охорони здоров‘я та вдячних пацієнтів. Таким ставленням до праці слід пишатись!!! Загалом дуже гарні враження від лікарні вцілому, лікарів та медичного персоналу. Ніколи не могла подумати, що на сьогоднішній день в державному закладі охорони здоров’я, а саме Вінницькій міській клінічній лікарні ім. М.І.Пирогова, можна отримати настільки якісну, вчасну та правильну медичну допомогу.

Дякую головному лікарю Жупанову Олександру Борисовичу. Дійсно гарна робота, достойні лікарі-професіонали своєї справи.

З вдячністю та повагою Закревська В.С. та вся родина Закревського Олександра.

Прийом спеціалістами поліклініки

+38 (063) 47-13-253