Нам пишуть

Андрій Єфімчук

колективу відділення хірургії судин

23.11.2019

Нещодавно я оперувався у Вінницькій обласній клінічній лікарні М.І. Пірогова, а саме у хірурга відділення хірургії судин Татаріна Олександра Єфімовича.

Висловлюю щиру подяку всім працівникам відділення за Ваші щирі серця, золоті руки, світлі голови, людяність, чуйність, уважне ставлення до пацієнтів. Був приємно здивований ідеальною чистотою та чітким розпорядком у відділенні, толерантним ставленням до пацієнтів, чітко налагодженою організацією роботи у відділенні в цілому.

Дружний колектив відділення, який добре знає свою справу, працює, як єдиний механізм, спрямований на досягненні однієї мети — допомоги в оздоровленні пацієнтів.

Ваша небайдужість та створені комфортні умови дають сили для швидкого одужання. Особливо хочу подякувати, Татаріну Олександру Єфімовичу, кандидату медичних наук з величезним досвідом сучасних методів лікування варикозної хвороби з використанням сучасного обладнання відомих світових компаній, за високий професіоналізм, самовіддачу, уважність, терпіння, індивідуальний підхід до кожного пацієнта та вдало проведену операцію.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, доброго настрою, всіх земних благ, терпіння та натхнення у Вашій складній, клопіткій благородній праці, кар’єрного росту, Божої ласки та вдячних пацієнтів.

Прийом спеціалістами поліклініки

+38 (063) 47-13-253