Нам пишуть

мешканці Бершадського району

бригаді лікарів офтальмологів

09.06.2017

Мешканці Бершадського району висловлюють щиру подяку обласному позаштатному офтальмологу Департаменту охорони здоров’я ОДА Вінницької області Капшук Н.І. та бригаді офтальмологів, а також головному лікарю обласної клінічної лікарні ім.. М.І.Пирогова Жупанову О.Б. за організацію та надану допомогу в обстеженні жителів Бершадського району і виявленні патології органа зору: глаукоми, діабетичної ретинопатії, вікової макулодистрофії, катаракти та ін.. Адже вчасно виявлена патологія та розпочате лікування дають надію на довге збереження зору. Близько 200 хворих були фахово обстежені за допомогою сучасної апаратури (фундус-камери, пневмотонометра, авто рефрактометра, щілинної лампи). Лікарі працювали без відпочинку до останнього пацієнта.

Ми вдячні головному лікарю обласної лікарні ім.. Пирогова Жупанову О.Б. та бригаді лікарів відділення мікрохірургії ока за організацію виїзда в м. Бершадь.

Користуючись нагодою, напередодні Дня медичного працівника, хочемо поздоровити всіх колег зі святом та побажати їм здоров’я, щастя, оптимізму, нових досягнень в медицині та плідної співпраці.

Прийом спеціалістами поліклініки

+38 (063) 47-13-253