Сім"я Перетяжко Василя Івановича щиро дякує зав. терапевтичним відділення Полічуку Віктору Івановичу за лікування. Бажаємо успіхів та… Детальніше
Хороша лікарня. Професійні лікарі. Відновили шматок здоровʼя моєму чоловікові після отримання важких поранень на фронті, в досить короткий … Детальніше
Я, Мудра Наталія Андріївна, хочу висловити щирі слова подяки всьому коллективу травматологічного відділення, за їх людяність, доброзичливіс… Детальніше