Співробітники

Скупий Олег Михайлович

Скупий Олег Михайлович

завідувач Центру

Скупий Олег Михайлович

Скупий Олег Михайлович – Обласний фахівець з судинної хірургіїі, завідувач відділенням хірургії судин, кандидат медичних наук, член Європейської асоціації судинних хірургів.

Народився 28 червня 1959 р. Закінчив з відзнакою Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова, ординатуру Київського науково-дослідного інституту клінічної та експериментальної хірургії. Навчався О.Скупий у видатного вченого-хірурга, засновника хірургії судин в Україні, заслуженого діяча науки та техніки України, доктора медичних наук, професора І.І.Сухарєва. Після закінчення аспірантури він успішно захистив кандидатську дисертацію на тему: «Хірургічне лікування посттромбофлебітичного синдрому верхніх кінцівок».

З 1990 року О.М.Скупий очолює відділення хірургії судин Вінницької обласної лікарні ім. М.Пирогова. Під його керівництвом відбувся суттєвий прогрес в подальшому розвитку судинної хірургії. Тисячі людей вдячні професійній майстерності талановитого хірурга, його вмілим рукам, чутливому серцю, вмінню налаштувати хворого на перемогу над хворобою.

Він є авторитетним наставником молодих лікарів-хірургів як у професійній так і в науковій діяльності. Визнана в Україні та за її межами наукова діяльність О.М.Скупого присвячена новітнім технологіям в лікуванні гострих тромбозів глибоких вен та профілактиці тромбоемболічних ускладнень. Він є автором 54 наукових робіт, 2 патентів, 5 методичних рекомендації та співавтором монографії.

Прийом спеціалістами поліклініки

+38 (063) 47-13-253