На базі Вінницької обласної клінічної лікарні ім.М.І.Пирогова проводяться операції з трансплантації нирок, печінки і серця.
Щоб потрапити на операцію з трансплантації у ВОКЛ ім..М.І.Пирогова необхідно записатись до листа очікування та реєструватись в Єдиній державній інформаційній системі трансплантації, а також пройти консультацію з питань трансплантації, з чим Вам допоможуть трансплант – координатори лікарні.
Послуги з трансплантації у ВОКЛ ім..М.І.Пирогова:
Зверніть увагу, що консультації, обстеження, операція трансплантації та імуносупресивна терапія є БЕЗКОШТОВНИМИ для пацієнта.
Щоб записатись на консультацію, стати в лист очікування та з усіх питань, що стосуються трансплантації органів, звертайтесь до трансплант – координаторів ВОКЛ ім..М.І.Пирогова:
Заява про згоду на посмертне донорство є прижиттєвою згодою на вилучення анатомічних матеріалів з тіла людини для трансплантації або виготовлення біоімплантатів.
Це вилучення стане можливим лише після того, як людині, яка подала заяву, буде констатовано незворотню смерть (смерть мозку або біологічну смерть).
Прижиттєву заяву про згоду на посмертне донорство може подати кожна повнолітня дієздатна особа у письмовій формі. Це прописано у статті 16 Закону України “Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині”.
Людина має право у будь-який час змінити своє рішення і подати письмову заяву про відкликання своєї письмової згоди на посмертне донорство. Також можна подати заяву про незгоду на посмертне донорство.
Щоб надати згоду на посмертне донорство, слід звернутися до трансплант-координатора ВОКЛ ім..М.І.Пирогова:
Для надання згоди на посмертне донорство або заяви про відкликання наданої раніше такої згоди трансплант-координатору слід пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт).
Підписання заяви про згоду на посмертне донорство не потребує нотаріального посвідчення чи засвідчення справжності підпису зазначеної особи нотаріусом.
Заява про посмертне донорство є конфіденційною інформацією про фізичну особу і обробка такої інформації здійснюється з дотриманням вимог Конституції України та законів України “Про захист персональних даних”, “Про інформацію”.
Згоду або незгоду на посмертне донорство чи заяви про їх відкликання у системі ЄДІСТ може бачити виключно трансплант-координатор закладу охорони здоров’я, якому була надана заява, та трансплант-координатор відділеня супроводу трансплантацій СДУ “Український центр трансплант-координації”.