27 -28 вересня 2013 року у м. Ялта відбулася науково-практична конференція «Інтегральні питання внутрішньої медицини», у якій взяли участь лікар-гастроентеролог та лікар-ендоскопіст обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова.
Зі своїми докладами виступили провідні гастроентерологи та ендоскопісти України та Росії (Яковенко У.П., Бабак О.Я., Скрипник І.М., Щербаков П.П., Музика С.В.)
Обговорювались питання про кислотозалежні захворювання та вибір інгібітора протонної помпи для їх лікування та про сучасні досягнення ендоскопії і особливості підготовки кишечнику для проведення інструментальних методів дослідження.
Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки
23.07.2024 Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіямиВиписали додому пацієнтку після трансплантації серця
16.07.2024Дві трансплантації нирок
15.07.2024Лапароскопічна радикальна цистпростатектомія при тотальному ураженні пухлиною сечового міхура
05.07.2024Продовжуємо впровадження інноваційної технології хірургічної корекції больового синдрому ампутаційної культі
21.06.2024Рак сечового міхура - не вирок!
14.06.2024