09.01.2020р. у КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня імені М.І.Пирогова Вінницької обласної Ради» відбулась чергова щотижнева загальнолікарняна оперативна нарада медичного колективу, де були обговорені наступні питання:
- Стосовно необхідності пришвидшення процесу оформлення електронного цифрового підпису лікарів для подальшого укладання договорів з НСЗУ.
- Про стан готовності закладів, що надають спеціалізовану медичну допомогу до контрактування з НСЗУ. Рейтинг готовності кожного закладу оцінюється за такими критеріями: автономізація, комп’ютеризація, підключення до МІС, наявність електронного підпису, наявність ліцензії на медичну практику, наявність ліцензії на наркотичні засоби/прекурсори, реєстрація всіх лікарів в ЕСОЗ.
- Стосовно формування стратегічного плану лікарні по показниках роботи, структурі служб, штатних одиницях, розвитку послуг медичних, в тому числі на платних умовах.
З Новим 2023 роком
31.12.2022Вінницька обласна клінічна лікарня надає медичну допомогу методом трансплантації нирок від родинних та трупних донорів
02.11.2022 Оголошення Клінічний високоспеціалізований урологічний Центр16 лютого Україна відзначає День єднання
16.02.202221 декабря ушла из жизни Веригина Алла Дмитриевна. Помним! Скорбим!
22.12.2021Інформація для пацієнтів, які лікувалися в ВОКЛ iм. М. I. Пирогова, про заміну довідок на листи тимчасової непрацездатності
03.08.2021Паліативна допомога хворим на рак проксимальних відділів позапечінкових жовчовивідних шляхів (Klatskin tumor)
30.08.2020