13.09.2018 у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова відбулась чергова щотижнева загальнолікарняна оперативна нарада медичного колективу, де були обговорені важливі питання:
В.о. міністра охорони здоров’я Ульяна Супрун розповіла про досягнення команди МОЗ України за два роки роботи. Лікарі можуть працювати за кращими світовими стандартами – за міжнародними протоколами і у системі ІСРС-2. Завдяки тендерним закупівлям та прямим закупівлям по деяких програмах вдалось закупити вдвічі більше ліків для українців за ті самі кошти. Країна вперше за сім років повністю забезпечена вакцинами для планової вакцинації. Вперше в історії України лікарні забезпечені стентами на 100% потреби в невідкладному стентуванні. Закуплено 26 ангіографів і створюється мережа кардіоцентрів.
Впроваджені зміни в системі екстреній допомозі – електронна система в тестовому режимі.
МОЗ України оприлюднило для громадського обговорення Стратегію розвитку медичної освіти. Реалізація стратегії відбуватиметься впродовж 10 років.
Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки
23.07.2024 Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіямиВиписали додому пацієнтку після трансплантації серця
16.07.2024Дві трансплантації нирок
15.07.2024Лапароскопічна радикальна цистпростатектомія при тотальному ураженні пухлиною сечового міхура
05.07.2024Продовжуємо впровадження інноваційної технології хірургічної корекції больового синдрому ампутаційної культі
21.06.2024Рак сечового міхура - не вирок!
14.06.2024