13.12.2018 1 у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова на черговій щотижневій загальнолікарняній оперативній нараді медичного колективу були обговорені питання:
1. Про рішення обласної Ради «Про реорганізацію шляхом перетворення ВОКЛ ім. М.І.Пирогова у КНП «ВОКЛ ім. М.І,Пирогова Вінницької обласної Ради». Про подальші дії: створення комісії з реорганізації; розробка Статуту, складання комісією та затвердження обласною Радою передавального Акту, прийняття та розгляд вимог кредиторів, інвентаризація і оцінка майна, реєстрація ЗОЗ НКП в ЄДР, повідомлення трудового колективу про створення НКЗ, подання в МОЗ України заяви про переоформлення Ліцензії на здійснення господарської діяльності згідно з діючими ліцензійними умовами.
2. Про наказ по лікарні від 05.12.2018р. №126 «Про складання та подання стуктурними підрозділами звітів за 2018р. та планів на 2019р.».
3. Про розпорядження КМУ від 26.07.2018р. №530 «Про затвердження Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку».
Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки
23.07.2024 Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіямиВиписали додому пацієнтку після трансплантації серця
16.07.2024Дві трансплантації нирок
15.07.2024Лапароскопічна радикальна цистпростатектомія при тотальному ураженні пухлиною сечового міхура
05.07.2024Продовжуємо впровадження інноваційної технології хірургічної корекції больового синдрому ампутаційної культі
21.06.2024Рак сечового міхура - не вирок!
14.06.2024