14.02.2019 р. у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова відбулась чергова щотижнева загальнолікарняна оперативна нарада медичного колективу, де були обговорені важливі питання:
Про основні розділив плані реформування в охороні здоров’я за останніх 1,5 року із офіційного звіту Міністерства охорони здоров’я: укладені договори на обслуговування з НСЗУ – 1185 медичних ПМСД; 77% українців задоволені своїм сімейним лікарем;відповідно до національного календаря щеплень – 100% забезпечення вакцинами для дітей по 10 інфекційним хворобам, для дорослих – по 2-ом; за 40 напрямками державних програм закуповуються близько 500 препаратів та більше 700 виробів медичного призначення;на 17.0 тисяч зменшилось викликів ШМД до пацієнтів з серцево-судинною недостатністю, критичними станами бронхіальної астми та ЦД 2-го типу; створено 34регіональних репер фузійних Центрів; повністю забезпечена потреба у стен-системах для екстреної допомоги з елевацією сегменту ST.
Створена і почала працювати НСЗУ, Національна агенція медичних закупівель – ДП «Медичні закупівлі України», Посилена роль і спроможність Центру громадського здоров’я МОЗ України; вперше розроблений національний план боротьби з неінфекційними захворюваннями.
Про нагальні проблеми, які існують в лікарні.
Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки
23.07.2024 Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіямиВиписали додому пацієнтку після трансплантації серця
16.07.2024Дві трансплантації нирок
15.07.2024Лапароскопічна радикальна цистпростатектомія при тотальному ураженні пухлиною сечового міхура
05.07.2024Продовжуємо впровадження інноваційної технології хірургічної корекції больового синдрому ампутаційної культі
21.06.2024Рак сечового міхура - не вирок!
14.06.2024