14.11.2019 року у КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня імені М.І.Пирогова Вінницької обласної Ради» на черговій щотижневій загально лікарняній оперативній нараді медичного колективу були обговорені питання:
В рамках реалізації гранту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні регіональним центром громадського здоров’я був визначений пілотний заклад - КНП «ВОКЛ ім. М.І.Пирогова»для впровадження програми профілактики інфекцій, інфекційного контролю та епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами, пов’язаними з наданням медичної допомоги. Місцем проведення навчання та опрацювання інструментів самооцінки впровадження програми на місцях заплановано 21-22 листопада 2019 року дводенний візит до КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня імені М.І.Пирогова Вінницької обласної Ради».
Про продовження впровадження комплексної медичної інформаційної системи «МСІМЕД» в лікарні.
15.11.2019 року в Вінницькому медичному коледжі ім. акад. Д.К.Заболотного відбудеться конференція «Цукровий діабет в рамках метаболічного синдрому. Діабет і серце».
Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки
23.07.2024 Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіямиВиписали додому пацієнтку після трансплантації серця
16.07.2024Дві трансплантації нирок
15.07.2024Лапароскопічна радикальна цистпростатектомія при тотальному ураженні пухлиною сечового міхура
05.07.2024Продовжуємо впровадження інноваційної технології хірургічної корекції больового синдрому ампутаційної культі
21.06.2024Рак сечового міхура - не вирок!
14.06.2024