17.01.2019 р. на щотижневій загально лікарняній оперативній нараді були розглянуті питання:
- Про нараду 11.01.2019 року в Департаменті охорони здоров´я за участю головного лікаря та його заступників. Наказано підготуватись до перевірки трьом підрозділам: відділенню щелепно-лицьової хірургії, ЛОР-відділенню та Урологічному центру. Всім підрозділам необхідно кожні два місяця готувати аналітичні звіти про роботу. Скласти і подати на затвердження графіки прийому хворих в поліклініці завідуючими відділеннями та консультантами - професорами кафедр ВНМУ ім. М.І.Пирогова.
- 08.02.2019 р. відбудеться підсумкова колегія в Департаменті охорони здоров´я, 15.02.2019 р. – підсумкова медична рада в лікарні.
- Колектив прослухав розповідь про видатного українського краєзнавця, історичного дослідника Дмитра Васильовича Малакова (13.10.1937 – 09.01.2019), зокрема про його дослідження, пов´язані з Вінниччиною. Після численних публікацій в періодиці, перша із майже трьох десятків його книжок «По Брацлавщине» розповідала про наш край. В подальшому про Вінниччину були написані книги «По восточному Подолью», «Немирів в малюнках Георгія Малакова» (видатного українського художника), «29 зупинок від Хмільника до Хмельницького», «Минуле Немирова», «Виклик будівничого», «Минувщина Немирова», «Архітектор Городецький».
Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки
23.07.2024 Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіямиВиписали додому пацієнтку після трансплантації серця
16.07.2024Дві трансплантації нирок
15.07.2024Лапароскопічна радикальна цистпростатектомія при тотальному ураженні пухлиною сечового міхура
05.07.2024Продовжуємо впровадження інноваційної технології хірургічної корекції больового синдрому ампутаційної культі
21.06.2024Рак сечового міхура - не вирок!
14.06.2024