17.10.2019 р. у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова на щотижневій загально лікарняній оперативній нараді медичного колективу обговорені важливі питання, зокрема:
На виконання рішення 39 сесії Вінницької обласної Ради 7-го скликання від 26 вересня 2019року №849 створено Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна клінічна лікарня ім.М.І.Пирогова Вінницької обласної Ради» шляхом перетворення з Вінницької обласної клінічної лікарні ім.М.І.Пирогова» із затвердженням відповідного Статуту та керівника (директора) НКП ВОКЛ ім.М.І.Пирогова ВОР. Продовжується робота, спрямована на підготовку необхідних документів для укладання договору з Національною службою здоров’я України, передбачених програмою медичних гарантій для закладів третинної високоспеціалізованої медичної допомоги.
Про підсумки роботи Полтавської обласної клінічної лікарні ім. Скліфасовського за 9 місяців в умовах пілотного проекту з реалізації гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій.
Про зміни до закону «Про публічні закупівлі», прийнято законопроект №1076 – нова редакція закону « Про публічні закупівлі».
Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки
23.07.2024 Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіямиВиписали додому пацієнтку після трансплантації серця
16.07.2024Дві трансплантації нирок
15.07.2024Лапароскопічна радикальна цистпростатектомія при тотальному ураженні пухлиною сечового міхура
05.07.2024Продовжуємо впровадження інноваційної технології хірургічної корекції больового синдрому ампутаційної культі
21.06.2024Рак сечового міхура - не вирок!
14.06.2024