23.08.2018 у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова відбулась чергова щотижнева загально-лікарняна оперативна нарада медичного колективу, де були обговорені важливі питання:
- Перехід окремих відділень хірургічного профілю в новий хірургічний корпус та розпочаток роботи на новому обладнанні і на нових площах.
- Про наказ по лікарні від 22.08.2018р. №72 «Про зміни в структурі окремих відділень хірургічного профілю, що переміщаються в новозбудований хірургічний корпус». Відповідно до змін в структурі відділень хірургічного профілю будуть введені зміни до штатного розпису в лікарні в межах загальної чисельності персоналу, затвердженого кошторисом видатків на 2018 рік з 01.11.2018 року.
- Проект розпорядження КМУ щодо внесення змін Концепції реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів та медичних виробів. В рамках реалізації Концепції передбачено створення централізованих закупівельних організацій по областям і централізованої палати за наглядом.
Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки
23.07.2024 Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіямиВиписали додому пацієнтку після трансплантації серця
16.07.2024Дві трансплантації нирок
15.07.2024Лапароскопічна радикальна цистпростатектомія при тотальному ураженні пухлиною сечового міхура
05.07.2024Продовжуємо впровадження інноваційної технології хірургічної корекції больового синдрому ампутаційної культі
21.06.2024Рак сечового міхура - не вирок!
14.06.2024