25.07.2019р. у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова відбулась чергова щотижнева загальнолікарняна оперативна нарада медичного колективу, де були обговорені важливі питання, а саме:
Колектив прослухав інформацію заступника головного лікаря з акушерсько-гінекологічної допомоги Кукурузи І.Л. «Аналіз основних показників роботи обласного перинатального центру за 6 місяців 2019 року». 01.03.2019 року відбулась реорганізація ОПЦ. Обласний ЦПС працює в єдиному електронному реєстрі, розширюється спектр антенатальних спостережень (гістероскопія, кріодиструкція та інші). Започаткована клініка одного дня (Life Cycle). Проводяться школи планування: щомісячні тренінги, майстер-класи.
Про етапи проведення реформи в лікарні: автономізація (перетворення ВОКЛ ім. М.І.Пирогова у КНП «ВОКЛ ім. М.І,Пирогова Вінницької обласної Ради»); реєстрація в новому статусі, ліцензування; укладання договору з НСЗУ; підготовка і затвердження колективного договору.
Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки
23.07.2024 Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіямиВиписали додому пацієнтку після трансплантації серця
16.07.2024Дві трансплантації нирок
15.07.2024Лапароскопічна радикальна цистпростатектомія при тотальному ураженні пухлиною сечового міхура
05.07.2024Продовжуємо впровадження інноваційної технології хірургічної корекції больового синдрому ампутаційної культі
21.06.2024Рак сечового міхура - не вирок!
14.06.2024