25.10.2018 у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова на черговій щотижневій загальнолікарняній оперативній нараді медичного колективу були обговорені питання:
- Розробляється державна Програма медичних гарантій на 2020рік, яка вперше буде ухвалена разом з Держбюджетом в кінці 2019 року. Вона включатиме, усі рівні надання медичних послуг, які оплачуватиме НСЗУ у 2020р. за принципом «Гроші ідуть за пацієнтом».
- Про реорганізацію лікарні у комунальне некомерційне підприємство. Наказом по ВОКЛ ім.М.І.Пирогова з 02.01.2019 року буде реорганізовано відділення мікрохірургії ока у клінічний високоспеціалізований Центр мікрохірургії ока з блоком очної травми та гострої патології органів зору і змінена структура обласного перинатального центру.
- Нагальні проблемні питання існуючі в лікарні.
Надскладна високотехнологічна операція пацієнту з раком сигмовидної кишки
23.07.2024 Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіямиВиписали додому пацієнтку після трансплантації серця
16.07.2024Дві трансплантації нирок
15.07.2024Лапароскопічна радикальна цистпростатектомія при тотальному ураженні пухлиною сечового міхура
05.07.2024Продовжуємо впровадження інноваційної технології хірургічної корекції больового синдрому ампутаційної культі
21.06.2024Рак сечового міхура - не вирок!
14.06.2024