31.01.2019 року Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І.Пирогова на черговій щотижневій загально лікарняній оперативній нараді медичного колективу були обговорені питання:
1.Про наказ МОЗ України від 19.10.2018р. №1881 «Про затвердження об’єму надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, що повинна забезпечуватись багатопрофільними лікарнями інтенсивного лікування першого та другого рівня та змін до регіоналізації перинатальної допомоги» та наказ ДОЗ Вінницької ОДА від 16.01.2019р. №120.
Основне завдання БЛІЛ-1 і БЛІЛ-2 - це надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, в тому числі екстреної в цілодобовому режимі. Мають бути функціональні потужності, а саме: наявність персоналу з відповідним освітнім та кваліфікаційним рівнями; матеріально-технічної база, що відповідає обсягу медичної допомоги.
МОЗ розпочало інформаційну компанію «Пацієнт має право»: право на вільний вибір лікаря; право на заміну лікаря; право на вибір закладу охорони здоров’я; право на оскарження неправомірних дій і рішень працівників ЗОЗ.
Інформація серцево-судинного хірурга Сергійчука О.Л. «Про університетську клініку м. Фрайбург».
З Новим 2023 роком
31.12.2022Вінницька обласна клінічна лікарня надає медичну допомогу методом трансплантації нирок від родинних та трупних донорів
02.11.2022 Оголошення Клінічний високоспеціалізований урологічний Центр16 лютого Україна відзначає День єднання
16.02.202221 декабря ушла из жизни Веригина Алла Дмитриевна. Помним! Скорбим!
22.12.2021Інформація для пацієнтів, які лікувалися в ВОКЛ iм. М. I. Пирогова, про заміну довідок на листи тимчасової непрацездатності
03.08.2021Паліативна допомога хворим на рак проксимальних відділів позапечінкових жовчовивідних шляхів (Klatskin tumor)
30.08.2020