Співробітники

Барало Ігор Віталійович

Барало Ігор Віталійович

лікар-уролог

Барало Ігор Віталійович

1965 року народження. У 1988 році закінчив з відзнакою Вінницький державний медичний університет. Отримав призначення в Кіровоградську область, де відпрацював 4 роки. Пройшов підготовку в інтернатурі по загальній хірургії на базі Олександрівської центральної районної лікарні. Первинна спеціалізація з урології на ФУЛ Львівського медичного інституту. З 1989 по 1991 рік працював районним урологом Долинської ЦРЛ, по сумісництву ургентним хірургом, травматологом, лікарем швидкої медичної допомоги. В 1991 році переведений на посаду ординатора урологічного відділення Кіровоградської обласної лікарні, в якій працював також і хірургом рентген-операційного відділення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії (в грудні 1991 року навчався методу дистанційної ударно-хвильової літотріпсії в Московському Науково-Дослідному Інституті Урології Мінздрава Росії). З 1992 по 1994 рік клінічний ординатор курсу урології кафедри госпітальної хірургії Вінницького державного медичного університету ім. М.І. Пирогова. По сумісництву працював урологом обласної консультативної поліклініки. З 1994 року асистент стажист, а протягом 1994-1997 року аспірант з відривом від виробництва курсу урології кафедри госпітальної хірургії Вінницького державного медичного університету ім. М.І. Пирогова. У 1996р. засвоював метод трансуретральної резекції в Інституті урології та нефрології АМН України. В грудні 1997 року зарахований асистентом курсу урології кафедри госпітальної хірургії Вінницького державного медичного університету ім. М.І. Пирогова. В 1998 році захистив кандидатську дисертацію на тему: “Розробка алгоритмів вибору хірургічного лікування та післяопераційного спостереження і реабілітації хворих на аденому передміхурової залози”. 

З 2007 року завідувач курсу урології Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. В 2011 році отримав вчене звання доцент.

Проходив підвищення кваліфікації у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Щупика, Інституті Урології АМН України, Національному Інституті Раку, в 2014 році стажування в госпіталі Святого Антонія, м. Утрехт, Нідерланди. 

Має вищу атестаційну категорію з урології. Проводить хірургічні, в тому числі ендоскопічні та мало-інвазивні, втручання на нирках, верхніх та нижніх сечових шляхах, передміхуровій залозі, чоловічих статевих органах. 

Колом наукових інтересів є: відновлення уродинаміки у хворих з інфравезікальною обструкцією, вдосконалення методики залонної простатектомії, реконструктивні та пластичні операції на органах сечо-статевої системи, сечокам'яна хвороба, ускладнені інфекції сечових шляхів, еректильна дисфукція.

Є автором та співавтором 115 публікацій, 10 патентів на Винаходи та Корисні Моделі України. 

Барало І.В. є головою Осередку Асоціації Урологів України у Вінницькій області, членом Правління Асоціації Урологів України, членом Асоціації Онкоурологів України, членом Європейської Асоціації Урологів та Американської Урологічної Асоціації.

Прийом спеціалістами поліклініки

(0432) 531-383, 671-361