Співробітники

Мудрицький Володимир Броніславович

Мудрицький Володимир Броніславович

трансплант-координатор

Мудрицький Володимир Броніславович

Трансплант-координатор КВУЦ з відділом трансплантації органів, 

Лікар-уролог КВУЦ з ВТО «ВОКЛ ім. М. І. Пирогова ВОР».

Освіта: вища. З 1987 по 1993 роки навчався у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «лікувальна справа». З 1993 по 1996 роки проходив інтернатуру за спеціальністю «урологія». З 1996 по теперішній час Володимир Броніславович лікар-уролог вищої категорії, автор 20-ти наукових робіт, 4-х рацпропозицій, 3-х науково-методичних посібників з урології та 1-го винаходу.

У своїй хірургічній діяльності постійно рухається в ногу з часом та набуває нових знань та навиків на всеукраїнських та закордонних конференціях та стажуваннях. Цим самим підтримуючи високий професіональний рівень у наданні хірургічної урологічної допомоги пацієнтам разом із колегами центру. 

07.12.2020 по 18.12.2020 пройшов курси інформації і стажування з трансплант-координації в НМУ ім. О.О. Богомольця.

Виконує відкриті оперативні втручання на нирках, сечоводах, сечовому міхурі, передміхуровій залозі, чоловічих статевих органах. 

Виконує ендоскопічні втручання: уретерореноскопії, катетеризація сечоводів, контактна літотрипсія, трансуретральна резекція простати.

Виконує пункції під УЗД наведенням: нирки, кіст нирок, сечового міхура.

Сфера діяльності в межах посадових обов’язків трансплант-координатора, зокрема: інформаційно-роз’яснювальна робота з питань законодавства у сфері трансплантації, здійснення визначених законодавством повноважень, пов’язаних із наданням медичної допомоги із застосуванням трансплантації та здійснення діяльності, пов’язаної з трансплантацією. Робота згідно посадової інструкції лікаря-уролога, проведення урологічного забезпечення при планових та екстрених операціях у пацієнтів урологічного профілю.

Прийом спеціалістами поліклініки

(0432) 531-383, 671-361