Хворий гастроентероголічного віділення Матушевський Б.С. висловлює подяку всьому медичному колективу, за доброту, високий професіоналізм,… Детальніше
Хвора відділення гастроентерології Ренішевська Л.М. висловлює подяку Кізловій Н.М. і всьому медичному персоналу. Детальніше
Я, військовослужбовець ЗСУ, отримав важке поранення. Однією з травм було уламкове враження обох очей, відрив хрусталиків і т.п. Завдяки … Детальніше