![Опублікована стаття у газеті "33 канал"](/media/images/surgery-1807541_960_720.width-850.jpg)
Щиро вдячна лікарю гематологу Сенчук Оксані Олексіївні за професійне рішення моєї проблеми, грамотну кваліфіковану допомогу, відповідальни… Детальніше
Висловлюю подяку лікарям гастроентерологічного відділення, завідуючій цього відділення лікарю Кізловій Т.М., медичним сестричкам та всьому … Детальніше
Я висловлюю свою щиру подяку завідуючій пульмонологічним відділенням Побережець Галині Вікторівні. Професіонал з великої букви, а ще дуже… Детальніше